Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Anket Başlığı: Sizce origins nasıl ?
vasatın 50 tonu
66.67%
2 66.67%
iyi güzel bişeye benziyor
33.33%
1 33.33%
cinematic nası ?
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

AC Origins yeni oynanış mekanikleri, özellikler, sistem gereksinimleri

Reklam/Sponsor

(Son Düzenleme: 05-09-2017, Saat: 02:48, Düzenleyen: promobaplayer.)

Serinin 10. oyunu için malum geri sayım başladı. Herkes az çok yeni oyun nasıl olacak merak ediyor çünkü ilk kez Ubisoft bu kadar zaman atlaması yaşattı bize. Ben 1200 1300 lü yıllar bekliyodum özellikle son oyundan sonra yine olmadı. ilk iki oyunda olan tadı bidaha hiç alamadık. Altairler Ezio auditoreler geçmişte kaldı.. Mecbur eldeki ile edicez çünkü yapacak başka bir şeyimiz de yok. 

Gelen yeni oynanış mekanikleri, özellikler vs.. ;

Oynanış olarak eski dönemlere ait silahları kullanıyoruz. Medjay bir suikastçi olarak gizli bıçak vs gibi temel suikastçi silahlarının yanında yay ve ok kullanabilecek. Oynanış açısından bakarsak Assassins Creed III ile benzer oynanış mekanikleri içeriyor. Connor gibi sadece binalara değil ağaçlara da tırmanabiliyoruz.

Origins diğer bütün AC oyunlarından farklı olarak bir takım yeni oynanış mekanikleri içeriyor. İlk olarak oyuncular sahip olduğu evcil şahini kullanarak onun gözünden çevreyi görebiliyor ve düşmanlarını işaretleyebiliyorlar. Bu sayede çatılarda, tenha yerlerde yer alan düşmanları tespit edebiliyor ve daha başarılı suikastler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Origins ile gelen bir diğer yenilik, oyuncular artık mezarları da yağmalayabiliyorlar. Artık yakalanma korkusu olmadan rahat rahat yağma yapabileceksiniz.

Ayrıca oyun diğer oyunlardan farklı olarak vahşi hayat oynanışı da içeriyor. Bu vahşi düzende kurt, sırtlan, vahşi çöl hayvanları ve leoparlar gibi yırtıcı hayvanları avlayabiliyoruz.

Onun dışında oyun yine üçüncü şahıs gözüyle oynanacak ve açık dünya temalı olacaktır. Oyuncular deniz muharebelerine katılabilecek ve kaptanlık yapabileceklerdir.
Minimum gereksinimler;

İntel İşlemci Core i5-680 3.6GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 940
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 650 Ti
AMD Ekran Kartı Radeon R7 260 
RAM 6 GB
İşletim sistemi Win Vista (64)
DirectX DirectX 11
Saklama Alanı 20 GB

Kaynak ise ac origins sistem gereksinimleri

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi