Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Ağabeyiniz yazmazsa olmazdı D:

Reklam/Sponsor

Question  (En son düzenleme: 13-09-2016, Saat: 15:23 Punisher™.)

Merhaba gençler ismim Süleyman (yeni tanıyanlar için) 

29 Yaşındayım diyeceksiniz şimdi bu Ağabeyimiz burada ne arıyor ? 

Hayatım; benim yapmak isteyip yapamadıklarımı yapmaya çalışan Sizler gibi değerli Kardeşlerime yardım etmek yardımcı olmakla geçti/geçiyor.. (:

Ben bundan mutluluk duyan sadece basit bir insanım.

Erciyes Üniv. Sosyal Bilimler MYO - Muhasebe bölümü mezunuyum aynı zamanda da emekli olamasam da ( D: ) 2 yıl Jandarma Uzm. Çavuş olarak bilfiil Devlete hizmet etmişliğim var. 

Bilgisayar ile ilk tanışmam 1994 senesinde commodore 64 ile oldu
 [Resim: complete.jpg]
Evet işte gördüğünüz bu arkadaş benim hayatımın dönüm noktası (mihenk taşı) oldu. Kendi kendime bu bilgisayar ile uğraşırken çeşitli yazılım dillerini öğrendim ama şimdi bu yazılım dillerinin yerini daha gelişmişleri aldığı için öğrenmiş olduğum şeyler sadece öğrendiğimle kaldı D:

Okan kardeşim toprağım olduğu için bilir D:  Kocasinan Belediyesi diyeceğim anlamayacaksınız şu anda orada güvenlik şefi olarak çalışıyorum ama daha değişik planlarım da yok değil hani, tabi bu işler kısmet işi  zaman bize neyi getirir neleri götürür Allah bilir.. 

Evliyim, mutluyum Sizleri seviyorum 1 tane erkek kardeşim vardı onlarca kardeşim oldu sayenizde Allah bahtınızı ve yolunuzu ufkunuzu açık etsin daima büyük düşünün hayalleriniz sizler onları gerçekleştirmeye çalıştığınız sürece sizlere daha fazla güç verir onları kaybetmeyin hiçbir zaman.. esenlikler.. 

Ağabeyiniz   Cool Big Grin
Alıntı

Abi özledik seni Gel bi Komut ver ya O güzel sesini özledik abi ya gel ver bi komut yap bi balkon konuşması Big Grin
Alıntı

Adamsın be abi seviyoruz seni
Alıntı

Onca şeye rağmen gelip vaktini bizle geçirdiğin için teşekkür ederiz abi ^^
Alıntı

Süleyman Abi Seni Çok Özledik O sesini Komutunu Herşeyini Lütfen Artık Gel Gelde Bi Yap Balkon Konuşması
Alıntı

Seviliyorsun abim !
Alıntı

(En son düzenleme: 17-09-2016, Saat: 13:06 Whylyder.)

Beyler bu adamı (yani abimi yanlış anlayan olmasın) neden sevdiğimi hatırladım (:
Alıntı

Süleyman ABİ Komuta !!Come back!! <3
Alıntı

Abilerin abisi komutunu özlediiiikkkkkk
Alıntı

Abi Her Şeye Rağmen Bize Her Zaman Dürüst Saygılı Ve Adamlığını Gösterdin Elinden Geldiği Kadar Yardım Ettin Komutunda Bizi Eğlendirdin Seviyoruz Seni
Alıntı