Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Anket: Sizce TIMER Getirilmeli mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet getirilmeli.
66.67%
8 66.67%
Hayır getirilmemeli.
33.33%
4 33.33%
Toplam 12 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

AYRI SUNUCU

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 04-01-2019, Saat: 20:55 Shinigami.)

(SHINIGAMI saygı çerçevesinde bir konuşmaya giriyor) İlk öncelikle merhabalar.Öncelikle ben bu konuyu açma sebebim ayrı sunucuların açılması üzerine açıyorum.

WASDZONE sunucularından olan MG sunucusu ile alakalı bu konuda sizlere artık bir yenilik getirilmesi hakkında bir yazı yazacağım.Bu sunucu da uzun süredir oynuyoruz eski oyuncularından olan ben artık sıkılmış durumdayım ve bu durumdan sıkılmış olan bir kaç demiyeyim büyük bir topluluk var.Bu sıkılmış olduğumuz durum MG oynayan büyük bir topluluğun TÜRKİYE'de timer olan bir sunucu bulunmaması ve büyük bir oyuncu topluluğunun rekor kırabileceği bir server araması üzerine bu konuyu açıyorum.WASDZONE MG sunucusunun yönetimi olan ELV1S_Reese forumda bu konuyla alakalı konu açarsan daha sağlıklı olabilieceğini söyledi.WASDZONE MG sunucusunda bulunan MULTİ GAMES ve MINI GAME COURSE haritaları bir sunucuda birleşmiş olup bizim oynamamız için sunulmuş bir şekilde.Benim isteğim açıkçası ya da size önerim şu;

WASDZONE MG adında yeni bir sunucu açılmalı veyatta var olan MG sunucusuna timer getirilmeli bu yeni sunucu açılsın dediğim olay ise şudur.Var olan 64 tickrate olan sunucuyu MULTİ GAMES haritaları ile doldurulup yeni açılaacak olan sunucuda ise sadece MINI GAMES COURSE haritaları barındırıp sunucu 128 tickrate olup timer olmalı.1 sunucuda 2'sini oynayınca biraz saçma oluyor.Kısacası yeni bir sunucu açılıp içerisinde sadece MINI GAMES COURSE haritalarını barındırıp timer getirilsin.

YUKARIDA Kİ ANKETTEN SİZCE GETİRİLMELİ Mİ GETİRİLMEMELİ Mİ OY KULLANIRSANIZ SEVİNİRİM.

[Resim: k9Bzby.png][Resim: nQM6WR.png]
Alıntı

Rengarenk hoş Bi yazı olmuş, fakat bu yükün altına girebilecek insan lazım eğer onaylanırsa. Bedavaya sunucu vermiyorlar anlayacağın ama mevcut sunucuyu değiştirirler mi bilemem. Plugin yaptırılma durumu varsa bu dediğin timerle ilgili açıp kapatıla bilen bir şey yapılabilir.
Alıntı

Yönetim toplantısında konuştuk ve fikrini olumlu bulduk. MG sunucusunda timer halledilirse sadece MINI GAMES modu olarak devam edecek sunucu. Etkinlik olarakta zaman zaman MULTI GAMES modu açılacak.
Alıntı

(06-01-2019, Saat: 06:30)relre demiş ki: Yönetim toplantısında konuştuk ve fikrini olumlu bulduk. MG sunucusunda timer halledilirse sadece MINI GAMES modu olarak devam edecek sunucu. Etkinlik olarakta zaman zaman MULTI GAMES modu açılacak.

Peki 128 Tickrate yükseltme durumu olabilir mi?
Alıntı

Böyle bir sey olucaksa baya iyi olur
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi