Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


BANIMIN KALDIRILMASINI RİCA EDİYORUM

Reklam/Sponsor


#1

Oyun İçi Nick: Winchester
Steam İd: https://steamcommunity.com/id/JustWinchester/
Sunucu: AWP


03.45 Civarlarında oyun içinde bir kişiye kavşak ve kavşaklar kelimelerini kullandığım için direkt sunucudan atıldım. Söylediğim kişi bu durumdan şikayetçi değil ve şaka maksadı ile söylediğimin farkında. Fakat beni sunucudan yasaklayan admin her kimse artık bilmiyorum, herhangi bir uyarıda bulunmadı. Söylediğim kelimenin yasak olduğunu da bana belirtmedi. Banımın kaldırılmasını rica ediyorum.

#2
(Son Düzenleme: 23-06-2018, Saat: 12:04, Düzenleyen: 4pro bey. Sebep: link verdim )

Şimdi örnek verebilirim sana diyelim ki ben OÇ demek istiyorum ama çakallık adı altında dOÇ pOÇ mOÇ gibi bazı harfleri değiştirerek insanlara söylüyorum bu yüzden ban yemiş olabilirsin kardeşim.

Bu arada konuyu awp konusuna değil destek ve şikayet konumuna yazılmalıydı ; https://forum.wasdzone.com/forumdisplay.php?fid=11

#3
(Son Düzenleme: 23-06-2018, Saat: 15:33, Düzenleyen: Winchester.)

(23-06-2018, Saat: 12:03)4pro bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi örnek verebilirim sana diyelim ki ben OÇ demek istiyorum ama çakallık adı altında dOÇ pOÇ mOÇ gibi bazı harfleri değiştirerek insanlara söylüyorum bu yüzden ban  yemiş olabilirsin kardeşim.

Bu arada konuyu awp konusuna değil destek ve şikayet konumuna yazılmalıydı ; https://forum.wasdzone.com/forumdisplay.php?fid=11

Anladım, fakat o derece ağır ve nefret dolu bir söylemde bulunmadım. Dediğim gibi söylediğim kişi şaka maksadıyla sölyediğimi de biliyor ve şikayetçide olmadı. Fakat tek bir uyarı bile yapılmadan banlandım.

EDİT: Gag ve Pgag yemedim. Direkt BAN yedim. Bunu da anlamış değilim. Bir admin yada o sunucu ile ilgilenen görevli birisi yardımcı olursa sevinirim. Konuyu da destek ve şikayetlere tekrar açacağım.

#4

Dİğer konuya yazdım burayada yazayım;
Arkadaşında olsa sanki hakaret etmenin bugunu bulmuş gibi yavşak yerine kavşak demen yanlış. Ayrıca bunu sunucudaki insanlara da söylersen banı yersin.
03:47:34|STEAM_1:1:222105794|Winchester: tek tek kavşaklar
Neyse ben banını açıyorum ama pgag atıcam girdiğinde pgagını da 30.07.2018 tarihinde kaldırıcam.
Konu kilit.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
15-02-2018, Saat: 21:11
Son Yorum: rynaaKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi