Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

BEYLER PUBG BENZERİ

Reklam/Sponsor

Big Grin 

Beyler Pubgnin indirime girmemesi herkesi üzdü ve bi arkadaşım bana bi oyun önerdi ismi Last Man Standing bu oyun da çok oyunculu, son kişinin hayatta kalarak kazandığı bi oyun benzemeyen bi yanı ücretsiz olması  Big Grin 
boyutu da 10 gb bile değil bence denemeye değer pubg oynamadığım için farklarını tam anlayamadım ama fakir pubgsi gibi geldi bana oynayan varsa tecrübesini aktarsın lütfen.
 İyi oyunlar Big Grin
Alıntı

Ben ikisini de oynadım , sunucuları falan sizi tam kanser edicek şekilde tasarlanmış bir oyun. Oynamanı tavsiye etmem. Ama şanslıysan ve düzgün sunuculara denk gelirsen oynayabilirsin Big Grin PUBG her açıdan daha iyi tabii ki.
Alıntı

Param olsa da ben alsam ...
Alıntı

Ne kadar FPS sorunları olsada bana göre şu an o tarz en iyisi PUBG. Oyunu geliştiren adamı Arma 3 den tanıyorum. Arma 3'de Battle Royale modunu çıkaran kişi. Arma 3 güncellemelerine dayanamayıp kendi oyununu ekibiyle çıkaran kişi. Bu yüzden ayrı bi' anısı var ve destekliyorum haliyle. Oyununda indirime girip, daha fazla kişinin de oynamasını da istemiyorum açıkcası.
Alıntı

(23-06-2017, Saat: 13:40)relre demiş ki: Ne kadar FPS sorunları olsada bana göre şu an o tarz en iyisi PUBG. Oyunu geliştiren adamı Arma 3 den tanıyorum. Arma 3'de Battle Royale modunu çıkaran kişi. Arma 3 güncellemelerine dayanamayıp kendi oyununu ekibiyle çıkaran kişi. Bu yüzden ayrı bi' anısı var ve destekliyorum haliyle.  Oyununda indirime girip, daha fazla kişinin de oynamasını da istemiyorum açıkcası.

Bu kısmını bilmiyordum abi, mantıklı iş yapmış adam tebrik etmek lazım. Ama daha fazla kişinin oynaması nasıl bi sıkıntı çıkarabilir ki abi neden istemiyorsun o kısmını anlamadım Smile
Alıntı

pubg'nin de modası geçecek emin olun hepsi gider h1z1 kalır
Alıntı

(En son düzenleme: 23-06-2017, Saat: 18:27 Flexible.)

PUBG modası geçmeyecek , geçmesi için rakip gelmesi lazım. H1Z1'in şuan da PUBG ile kıyaslanabilmesinin sebebi optimizasyon sorunlarının büyük ölçüde düzenlenmiş olması. H1Z1 ilk çıktığından beri oynuyorum yaklaşık 2-3 yıl erken erişim kaldı.Sebebi adamlar PUBG gibi yok satıyordu. PUBG kendini daha erken düzelticek gibi gözüküyor. O yüzden #ÇarePUBG

Ek olarak: Karşı gelecek , PUBG özelliklerinin üstüne özellikler katmış olan bir oyun daha çıkmayacak.
Alıntı

Bende oynadım bence pubg ile aralarında çok fazla fark var
Alıntı

O zaman indirmeye bile değmez, uğraşmıyım en iyisi sağolun Big Grin
Alıntı