Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Bir Kez Daha Ülkemizde Geçecek Bir Assasins's Creed!

Reklam/Sponsor


#1

Assassin's Creed bir kez daha ülkemiz topraklarına uğrayacak gibi görünüyor. Yeni Assassin's Creed oyununa dair ilk bilgiler, görüntüler ve detaylar sızdırıldı.
                                               yEYQyn.jpg
 Ubisoft'un en önemli ve en etkili markalarından biri olan Assassin's Creed2008 senesinden beri her sene yeni bir oyunla ve yeni bir dönemle oyuncularla buluşuyordu fakat serinin yeni nesil oyunları, bir önceki nesildeki etkiyi yaratmamıştı. Üstelik birçok eleştiriyi de beraberinde getirmişti.

2014 senesindeki Assassin's Creed: Unity'deki akıl almaz bug hataları ve oyunun erken çıkışının yanı sıra, bir sonraki sene piyasaya sürdükleri Assassin's Creed: Syndicate ile benzer hataları tekrarlayan firma, 2016 senesinde bir oyun çıkarmayıp, serinin yapımına kısa bir süre ara vereceklerini belirterek, yeni oyunlarına düzgün bir şekilde odaklanacaklarını duyurmuştu.

Assassin's Creed: Origins detayları!
Tüm bu duyuruların ve gelişmelerin ardından 2016 senesini, piyasaya yeni bir Assassin's Creed oyunu sürmeyerek geçiren Ubisoft'un, yeni oyununun Eski Mısır'da geçeceği birçok güvenilir kaynak tarafından doğrulanmıştı.
    qb6oMW.png
Yeni Assassin's Creed oyunun ismine dair de birçok sızdırılma gerçekleşmişti. Önce Assassin's Creed: Egypt denilen oyun, en son Assassin's Creed: Empire olarak anılsa da, geçtiğimiz saatlerde sızdırılan bilgiler ve yapım aşamasında çekilen oyun görseli doğrultusunda yeni oyunun adının "Assassin's Creed: Origins" olduğu ortaya çıktı.

                                JaRoqo.jpg
Assassin's Creed: OriginsEski Mısır'da geçen bir oyun olacak ve 2017senesinin sonbahar döneminde PCSony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.
Yeni oyunda, Assassin's Creed: Syndicate'de olduğu gibi kadın ve erkek olmak üzere iki suikastçiyi yöneteceğiz.
Ezio ve Altair dönemindeki Assassin Loncası etrafında hikaye konusu olacak olan oyunda, Assassin's Creed IIIAssassin's Creed IV: Black Flag veAssassin's Creed: Rogue'daki gibi deniz savaşları yer alacak. Bu deniz savaşları, Unity ve Syndicate serisinden beri durulmuştu.
                                     
Eski Mısır'da geçeceği kesinleşen bu oyunda, zaman zaman Eski Yunanistan'a ve Eski Anadolu'ya gideceğimiz belirtiyor. Özellikle Assassin's Creed serisinin temelini oluşturan Prince of Persia'daki gibi Pers dönemine de ufaktan dokunulacak gibi gözüküyor.

Sızdırılan Görsel!
                                                                   gqd3W3.jpg
Son olarak Ubisoft, bu konu hakkında kesin bir açıklama ve yalanlama yapmadı!
Cevapla

#2

@BarisBora Güzel olmuş emek var +rep
Cevapla

#3

umarım oyun çok pahalı olmaz.. bu arada eline sağlık güzel yazı olmuş.
Cevapla

#4

İnşallah fiyatı iyidir +rep
Cevapla

#5

4deki gibi her 3 görevden biri tail görevi olmasın da...
Cevapla

#6

bir assasins creed hayranı olarak büyük ihtimalle originsi alıcam Big Grin (assasins creed hayranıyım dedim çünkü oynadığım oyunlar bunlar)
Ac 1
ac2
ac 3
ac brotherhood
ac revelations
ac blackflag
ac synicate
ac liberation
yakında unityide oynamak istiyorum Big Grin
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi