Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Cloud 9’ın Oyuncusu Sneaky Tekrardan As Kadroda!

Reklam/Sponsor


#1

Cloud Nine’ın League of Legends takımında ADC rolünde oynayan Sneaky, bir süreliğine takımın as kadrosundan yedek kadrosuna alınmıştı. Bugün Zachary “Sneaky” Scuderi, as kadroya geri döndü.

3wXlJH.jpg

As kadrodan ayrılmasının ardından LCS maçlarında bir kez bile oynamayan Sneaky’nin bir daha LCS’de oynamayacağı düşünülüyordu. Daha sonra ana koç Bok “Reapered” Han-gyu; sadece Sneaky’i değil, Nicolaj “Jensen” Jensen’i ve Andy “Smoothie” Ta’yı da as kadrodan yedek kadroya aldı. Cloud Nine, akademi kadrosuyla oynadı ve sadece bir kez galibiyet görebildi.

Sadece bir kez galibiyet almasına rağmen ligde, “oyunun erken safhasında en iyi olan takım” ünvanını kazanmıştı Cloud Nine. Daha sonra Nicolaj “Jensen” Jensen’ ve Andy “Smoothie” Ta, as kadroya geri dönüş yaptı. Ancak bu değişiklerden sonra da Cloud Nine takımı beklediği galibiyetlere ulaşamadı. Galibiyet almadan yoluna devam etti.

Son olarak Zachary “Sneaky” Scuderi’nin de as kadroya geri dönmesiyle birlikte hedeflediği seviyeye gelmek isteyen Cloud Nine, Sneaky’nin as kadroya dönüşünden sonra oynadığı ilk maçta Flyquest ekibiyle karşılaştı ve karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı.

Görünüşe göre Cloud Nine takımında işler yeniden yoluna girdi ve takım tekrardan kazanmaya başladı. Buna rağmen iki mağlubiyet aldıkları takdirde, elemelere geçme şansları oldukça düşecek.
Cevapla

#2

adamın dibi ya bu adamın cosplayleri çok kraldır
Cevapla

#3

Yok be oluuummm
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi