Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Elveda...

Reklam/Sponsor

Öncelikle merhaba. Uzun zamandır bu platformda bulunmamanın nedenini benim ile yakın olan kesim biliyordur. Bilmeyenler için yaklaşık 3 hafta önce evime hırsız girdi ve bilgisayarım çalındı. Aslında bu benim oyun tutkuma mani olmadı ve olamaz da fakat bazı şeylerin artık bitmesi gerekiyor. Ben bu hırsız olayının benim için bir işaret olduğunu düşünüyorum ve oyun oynamayı sizleri yani koskoca wasdzone ailesini bırakıp gastronomi de kendimi geliştirmek istiyorum. Artık 2. sınıf öğrencisi olduğum için vizeler ve finaller zorluyordu 1. sınıftan bahsediyorum tabii. Ve bu oyun benim zamanımı çok yiyordu. Aslında bir süre öncesine kadar bilgisayar almayı düşünsem de bundan vazgeçtim. Sesim konusuna gelecek olursal inanan inanmıştır inanmayana saygı duyarım ama merak etmeyin yakın olduğum insanlarla iletişimimi kesmeyeceğim için onlara sesimi duyma vericem :Smile Server'ı zaten bırakma planım vardı çünkü eski tadı vermiyordu yani jbyi bırakacaktım çünkü artık insanlar eskisi gibi değildi ve değişiklerdi. Eski tadı vermediği için bırakacaktım sizleri sevdiğimi unutmayın bana iyi kötü yardımda bulunan beni seven sevmeyen herkese teşekkürler virgül tuşu yok kusura bakmayın :Smile Şu an da internet cafedeyim zaten neyse bu 16 aya yakın süreç hiçin hepinize tekrar   teşekkürler <3. Bu arada steam hesaplarını satıcam ki kendime engel olamayıp girme gibi bir girişimde bulunmayayım :9 Hepinize tekrar tekrar teşekkürler görüşürüz <3.

lan steam özele gel orda hesaplaşcaz senle benden kurtulmak o kadar kolay mı 
daha girdiğimiz iddiaların hesabını vericeksin

(Son Düzenleme: 26-10-2017, Saat: 21:10, Düzenleyen: Ateistİmam.)

@lethe çay kaşığı? Big Grin

@Lethe1 tabletim yanımdadeğil eve gidince ordan açar yazarım sana steam guard orda

Kendine dikkat et , Allah'a emanet. Koca yürekli kumarcı , sana seviyorum

@Flexible ben de sana seviyorum dmösçadmsadmöasçdö

bi kere bile vermedi gitti insafsız tühhhhh

Allaha Emanet Ol Gardaşm Derslerine İyi Çalış Smile Çabuk Gel Geri Lanet Kumarcı

Birdaha gelmem hüseyin Sad aşçı olucam zaten pc başında duramam

özletcem kendimi diyon yani Sad bu arada sesmi attın nerde Big Grin onun linkini atarsan merak ettim

Ulan gmod kim gelcek şimdi <3 sevildin her zaman öylede kalacaksın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Elveda konuyu başlatan NinjaKamil
10 Cevap - 2,081 Okunma
09-03-2018, Saat: 02:57
Son Yorum: PrinceofKnights
24-02-2018, Saat: 23:26
Son Yorum: FalchonAngel

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi