Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Elveda wasdzone

(Son Düzenleme: 02-03-2017, Saat: 14:20, Düzenleyen: Slowtech.)

evet beyler bayanlar 7 aydan beri bulunduğum wasdzoneden ban yedim sağlık olsun herkese iyi oyunlar :/

Görüşürüz Kardeşim

Ban yedin diye bırakıp gidiyorsan bb. Birşey diyesim gelmiyor...

LAN HER BAN YİYEN GİTSEYDİ BENİ KAPI ÖNÜ YAPARLARDI DEMEKKİ VARMIŞ Bİ KUSURUN Bİ KABAHATİN VE ÖNCE BİRAZ SAYGI ÇERÇEVESİYLE KONUŞ MİLLETE belki o yüzdendir

seni wasdzonede tanıyışım şöyle olmuştu pro pubda oynarken öldüm mikrefon basıp nasıl öldüğümü anlatırken chatden tamam kes artık sesini falan filan yazıyodun ben bişe demedim ama sen anlamışsın heralde nasıl biri olduğunu neden ban yediğini kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama saygısızsın

Herkes

(Son Düzenleme: 02-03-2017, Saat: 14:09, Düzenleyen: Slowtech.)

dizzys adam rankedde allaha anneme felan küfür etti bende ts gel dedim adamların takımı vardı tsdeki adamla takımdaki adamın nicki benziyodu bende adama küfür ettim mert abiye atmış bu da ban yedim

(02-03-2017, Saat: 07:30)Cegs [emre] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: seni wasdzonede tanıyışım şöyle olmuştu pro pubda oynarken öldüm mikrefon basıp nasıl öldüğümü anlatırken chatden tamam kes artık sesini falan filan yazıyodun ben bişe demedim ama sen anlamışsın heralde nasıl biri olduğunu neden ban yediğini kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama saygısızsın
sinirli olduğum zaman öyle yapıyorum özür dilerim zaten bi daha olmaz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
20-03-2019, Saat: 19:59
Son Yorum: FLASH
wasdzone'u Bırakıyorum konuyu başlatan imlovingwinning
12 Cevap - 674 Okunma
10-02-2019, Saat: 15:36
Son Yorum: daryldixon61
WASDZONE ILE GURUR DUYUYORUM konuyu başlatan Mind
10 Cevap - 1,782 Okunma
23-12-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: OturanBoga