Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

ErenGG :)

Reklam/Sponsor

Heart 

Merhaba ben Ferdi. 18 yaşındayım. İstanbul'da bir anadolu lisesinde 12. sınıf okuyorum. Hedefim İTÜ bilgisayar/makine mühendisliği. Neyse, bu güzel ortamda 4-5 aydır bulunmaktayım. 1.6 da JB ile yıllarımı harcamışlığım vardır. CSGO'ya geçince beğenmemiştim. Ta ki bu ortamı yakalayıncaya kadar. Daha ilgili bir ve çocuk olmayan bir yönetim olması kesinlikle beni buraya çeken ilk faktör. Kazandığım dostluklar ise bonusu olmalı. Bazen de küçük kardeşim Eren ile burada verdiğimiz komutlar bile yetiyor mutlu olmama Big Grin  .  Kendimi bildim bileli CS'e meraklıyımdır. Multiplayer'e olan başlangıcımdan beri en çok bulunduğum 2. yer burası olmalı. Ha onun dışında bi de YouTube ile uğraşım var ama mağlum eğitim sistemi bizleri robotlaştırdığı için hele ki bir de 12.sınıf olunca insan vakit bulamıyor. Umuyorum ki ona da seneye hızlı bir geri dönüş yapacağım. 
Lafı çok da uzatmak istemiyorum. ErenGG diyip herkesi selamlar sevgilerimi yollarım.  Smile

WASDZONE Candır can !  Heart
Alıntı

Hoşgeldin aileye, cs ye ara verde istediğin bölümü kazan artık Big Grin
Eren'in yanağından sık bizim için Big Grin Bi' de Eren'in doğum günü ne zaman?
Alıntı

Hoşgeldin Ferdi Ereni Özledik bi getirde eren gg yapalım yaw
Alıntı

Yalarım (Dil sembolü buraya) :*
Alıntı

(15-10-2016, Saat: 08:49)relre demiş ki: Hoşgeldin aileye, cs ye ara verde istediğin bölümü kazan artık Big Grin
Eren'in yanağından sık bizim için Big Grin Bi' de Eren'in doğum günü ne zaman?

hosbulduk. 22 haziran eren in dogum gunu
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi