Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Forumun Islevini yitirmeye baslamasi

Reklam/Sponsor

Basligi biraz click bait tarzi yapmis olabilirim ama son zamanlarda bence hepimizin fark ettigi biseyi dile getirmek icin actim.
Son zamanlarda nezaman foruma girip 2-3 konuya goz atmak istesem son mesaj atilanlar kisminda ve yeni acilan konularda cogulugu sikayet icerikli konular kapliyo bilmiyorum nezaman bukadar guc kavgasi olustu aramizda nezaman kim daha uzaga tukurucek der gibi kavgalar cikti ama.Su sikayetleri once kendi aranizda halletmeye calissaniz en azindan JB kismi icin cunku Forumun jb kismini girdigimde genel sohbette yaratici seyler komik seyler yada bilgilendirici bilgiler gormek beni oldugu gibi bircok forum kullanicisii mutlu edebilir.
Son olarak bir tavsiye Team Speak 3 adresimizde yetkililer gunun nerdeyse her saati var oncelikle sorunlari onlarla birlikte konusrarak halletmeye calissaniz yada ne biliyim team speak de ya da steamden ozel mesaj atarak aranizda halletseniz.
Ve son kucuk not ForumDa gorusuruz
Alıntı

(En son düzenleme: 04-02-2017, Saat: 03:00 TEKSENTR3.)

(03-02-2017, Saat: 23:13)FuelaMariner demiş ki: Basligi biraz click bait tarzi yapmis olabilirim ama son zamanlarda bence hepimizin fark ettigi biseyi dile getirmek icin actim.
Son zamanlarda nezaman foruma girip 2-3 konuya goz atmak istesem son mesaj atilanlar kisminda ve yeni acilan konularda cogulugu sikayet icerikli konular kapliyo bilmiyorum nezaman bukadar guc kavgasi olustu aramizda nezaman kim daha uzaga tukurucek der gibi kavgalar cikti ama.Su sikayetleri once kendi aranizda halletmeye calissaniz en azindan JB kismi icin cunku Forumun jb kismini girdigimde genel sohbette yaratici seyler komik seyler yada bilgilendirici bilgiler gormek beni oldugu gibi bircok forum kullanicisii mutlu edebilir.
Son olarak bir tavsiye Team Speak 3 adresimizde yetkililer gunun nerdeyse her saati var oncelikle sorunlari onlarla birlikte konusrarak halletmeye calissaniz yada ne biliyim team speak de ya da steamden ozel mesaj atarak aranizda halletseniz.
Ve son kucuk not ForumDa gorusuruz

Zaten mümkün olduğunca öyle yapıyoruz en azından ben yapıyorum şöyle  söyliyim benim çok şikayetim olduğu ortada ama bu şikayetlerimin çok az bi kısmı diğerlerini  kendim iletişim kurarak halletmeye çalışıyorum ama adam bana hakaret etmişse küfür etmişse veya çoktan iletişime geçmek yerine farklı yollara başvurmuşsa  bende onu buraya atıyorum  bende bilgilendirici komik şeyler görmeyi isterim
Alıntı

(En son düzenleme: 04-02-2017, Saat: 05:26 wiojw7. Düzenleme Nedeni: sanane kardeşim )

SS ALDIM FORUMDA GÖRÜŞÜRÜZ
-Ayrıca haklısın Fuela reis
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi