Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Anket: Ne desem bilemedim
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
oynatırım
22.22%
2 22.22%
oynatmam
11.11%
1 11.11%
yinemi bu değişik
11.11%
1 11.11%
yaaa sal artık forumu
11.11%
1 11.11%
bu adam zeki ama boşunakullanıyo
22.22%
2 22.22%
o_o
11.11%
1 11.11%
Big Grin
11.11%
1 11.11%
Toplam 9 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Gülücük oyun list :D

Reklam/Sponsor

Rainbow  (En son düzenleme: 07-08-2017, Saat: 19:34 gülücük.)

Bu listeyi istek üzerine yaptım ::D    (özbay abi nolur kızma ::D)

ilk başta milletin ff isteme sebebini açıklıyorum ::D ay ne egoluyum ::D   bazıları bütün oyunlara alışmış ama bazıları daha yeni bu yüzden millet alışkın oldugu şeyi istiyo ff de en alışkın oldugumuz şey ve millet çogu zaman eğlenmek için deil ct geçmek için oynuyo  (şahsen ben onun için oynuyom ::D )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. baba bende atacam :  c4 ü graviti ile fırlatma  :::bunu freez ile yapamazsınız ama wasd kilidi ile yapılabilir.

2. ula ula ula düşüyoz :  cs 1.6 da p*çlik olarak bilinen bu oyun komutçunun zevkine göre oynatılır ::D graviti 999999999  graviti 1  şeklinde  

3. oktay usta : az kişi ile yapılması tavsiyem : adamları yemek haneye çekersin orada bulunan yemeklerin ne oldugunu tahmin ettirirsin cevabı hoşuna giderse geç gitmesse vur 

4. kamikaze :  grap ile adam ı havaya atıp belli bi yere gitmesini istersin adam gidebilirse kazanır gidemesee kaybeder

5. samanlıkda deagle aramak :  bu oyunda mapa 1  tane deagle saklanır bulan kazanır  yada işte kaç kişi kazansın istiyosanız

6. undertalede : bobros :  sona kalan 2 kişiye kz yerine resim çizdire bilirsiniz (hile olarak spey basılabilir :D)

7. o zmn dans : mesela ff yaptın sona 5-6 kişi kaldı onları discoya çek müzik aç oynaasınlar kapa dursunlar son duranıda vurursun :D 

8.şuraya bi spey atalım : basit en yükseğe spey basan kazanır bunda pek  bişey yok adamlara speyler aynı olmak zorunda deil bu yüzden çok hak yiyen bi oyun ama çok eğlenceli olr
çok fazla açıklamadım detaylı açıklama isterseniz yorumlara atın cevaplamaya çalışırım :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oyunları fantezi ile yapmak 

1. jack ın yaptıgı gibi adamları ipe atıp ipin içine flash atabilirsiniz
2. ff de herkeze 1 can verip ellerinede negev verebilirsiniz
3. millete kafeste ff yapıp kafesi sisle doldurabilirsiniz
4.kz de 2 kulvardada aynı yeri eğilerek blocklaya bilirsiniz ( bi şekilde geçebiliyor )
5.büyük isyanda tek kaçan adamı tg verip tek başına bi takıma atabilirsiniz adamada 10000 can verirsiniz gerekirse stripte atın :D

6. kafeste kuş oynatıp negevle aralarına dalabilirsiniz
7.millet daha kafesten çıkmadan ff 20 sn verirsiniz silahmenü vermezsiniz sagdan soldan bulunan silahlarla en iyi oynayan kazanır bu survivora benziyo ama daha kolay
8.mesela milleti renge doge a götürürken god varsa adamlar sis flash falan verin 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
uydurmaya çalıştıklarım ::D   bence güzel oyunlar :D

1. Nededin sen he ne dedin sen :  adamlara bağırarak sölersem büyük harfle normal sölersem küçük harfle yazın dersiniz daha dikkatli olanlar kazanır ::D 

2.o sen olsan bari :  milleti kaçak kapısına çağırısınız hücreye 2 - 3 silah atarsınız silahları alabilen koruma olr

3.benim tur abiden neyim eksik : millette tg deki çitlerle parkur yaparsınız adamlar çubuklara göre gidecekleri yerleri bulmaya çalışır

4.o neydi gız : komutçu tabuda olduğu gibi korumalardan birinin sölediği kelimeyi oyunculara anlatmaya çalışır bulanlar kazanır 

5. sal artık beni : kay ver drug ver bunny kapa sonra bi yere gelmelerini iste sonra izle ::D (önce deneyin ::D )  

6.uçuyom şahitlerim war : sv graviti 0 yap adamlara awp yi at havada birbirlerini vurmaya çalışsınlar :D

7.bom ::D :- jail büyük isyanda- adamlara sis bombası ver graviti ver havuzun ordan silah odasına sis atmaya çalışsınlar :D

8. komutçu yavaaaş havuzu bulamadım : hız verip kuleden havuza atlattır adamları :D

9. banamı geliyo  :  git müftüyü çalıştır grapla gezdir adamlarıda onla öldür sonan galan kazansın :D

burda yazdıklarım dan daha önce benzerini görmüş olan varsa altta çalıntı lan bu demesin ::D
benzerlikler olabilir . 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
farklı bi komut olarak : herhangi bi zamanda portakal dersem silah odasına gidip donacaksınız de gönder kz ye onlar kz yaparken ilk bir gelince vur koruma ben portakal yiyom de ::D uydur işte bişeyler   taslak bu

lazerde 8. lazeri geçtikden sonra don ------- komutlara yazmayı unutmuşum sorry :D

bu şeklide 10 larca oyun ekleyebilirim
Alıntı

(En son düzenleme: 09-08-2017, Saat: 01:57 `swuupie.)

Fantezi oyunlar sunucuyu çok kastırıyor. Bunun için fantezi oyunları oynanma taraftarı değilim. Genellikle fantezi oyunların sonuçları; Server'in çökmesi.
Alıntı

bence hepsi aynı sonuçlanmaz
Alıntı