Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Hızlı okumak / Saniyeler ile yarışmak

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 06-02-2019, Saat: 11:04 relre.)

4PRO İLE KENDİNİ GELİŞTİRME DERSLERİ VOL 1

Program adı (Türkçe) : Hızlı oku
Programın yapılış amacı : Hızlı okuma dersleri ile insanları gerek okul hayatında gerek iş hayatında bir adım öne geçirecek yardımcı telefon aplikasyonsur.
Program ücreti : Yaklaşık 10 TL 

[Resim: 479CaT.jpg]

Peki nasıl işliyor okumak yerine göz gezdirerek verilen işleri yaparak hızlı okumanızı geliştire bilirsiniz. 
[Resim: Cd8dR1.jpg]
Göz kaslarınızı daha güçlü çalıştırarak belirli antrenmanlarla yardımcı olacaktır. 

Görsel hafıza, bulmaca  gördüğünü yazma gibi çeşitli uygulamalar sayesinde 21 günde gelişim gösterebilirsiniz. 

Program Play Store para vermek istemeyenler için Full sürüm link : WAREZ LINK NEDENİYLE SİLİNDİ

Play store adresi : https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.heku.readingtrainer%26hl%3Dtr%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dhizli%2Bokuma%2Bapk%26pcampaignid%3DAPPU_1_1tJZXLXzKaSAzgOok4egCw&ved=2ahUKEwi1tpHLmaXgAhUkgHMKHajJAbQQ8oQBMAB6BAgLEAM&usg=AOvVaw2IYzOcyBfaOeI3qLa5Jv2r
Alıntı

Programa katıldım yararlı buldum +rep
Kesinlikle parasına değdi, 10 liraya başka bi yerde bu eğitimi bulamazsınız.
Alıntı

(En son düzenleme: 05-02-2019, Saat: 22:40 Proxo.)

10 lİrA YA TavUQ EkmeK YeRim BeN !!

Şaka maka yararlı içerik..
Alıntı

(En son düzenleme: 06-02-2019, Saat: 11:06 relre.)

Hem ücretli olup hem de böyle bi' konuda Türklerin gazabına uğramadan bu kadar olumlu yorum alan uygulama başarılıdır Big Grin

Illegal indirme linki silindi, telif hakkı içeren linkler paylaşmayın.
Alıntı

Ayriyetten kitap okuyarak hem genelkültürünüzü hemde okuma hızınızı arttıra bilirsiniz. Kitap okuyun
Alıntı

(07-02-2019, Saat: 00:04)PatikliPenguen demiş ki: Ayriyetten kitap okuyarak hem genelkültürünüzü hemde okuma hızınızı arttıra bilirsiniz. Kitap okuyun

işe gidip gelirken, uyumazsam okumaya çalışıyorum da daha pek faydasını göremedim ama zevkli uğraş Big Grin
Alıntı

www.wasdzone.com da blogdaki yazıları da okuyabilirsiniz Wink
Alıntı

(07-02-2019, Saat: 00:04)PatikliPenguen demiş ki: Ayriyetten kitap okuyarak hem genelkültürünüzü hemde okuma hızınızı arttıra bilirsiniz. Kitap okuyun

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kitap okumada dünya 86. haberin vardır diye var sayıyorum.

3 Yaşında ki çocuğun elinde bile akıllı telefon var ve telefon bağımlısı olarak Avrupa'da başları çekiyoruz.

Otobüste,Metrobüste,Minibüste,Tramvayda,Vapurda,Arabada sadece günlük 10 dakika harcayarak kendini geliştirme imkanı sunan basit bir program bu.

Tabi ki kitabın yerini tutmaz ancak Kağıt pahalı en ucuz kitap 20 liradan aşağı yok.
Alıntı