Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

HowTashde Gidiyor Elveda

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 06-07-2018, Saat: 08:19 HowTash.)

1 Yılı Aşkın Süredir Jbdeydim Çok Güzel Zamanlar Geçirdim Çok İyi Dostluklar Kazandım Ama Her şeyin Bir Sonu Vardır Buda Benim İçin Jb'nin Sonu Durduk Yere Bırakmıyorum Tabi ki Bazı Sebepleri Var En Belirgin 2 Sebebi 1) Sürekli Pgg Mapinde Oluyoruz Yani Nadiren Farklı Maplere Geçiliyor Ondada 10 Round Oynanınca Sıktı Map Dk Map D Çıkıyor Çoğu Pgg Yazıyor Sonra Yine Pgg deyiz. 2) Bazen Gereksiz Şikayetler Oluyor Yani Bir Kaptanlık Alınınca Herkes Onun Üzerine Gidiyor En Ufak Hatasında Ss Aldım Forumda Görüşürüz Burası Dostluk Ortamı Gereksiz Olarak Şikayetler Çok Fazla Burdan Yanlış Anlaşılma Olabilir Mesela Bir Kaptan Herkese Gereksiz Ban Atıyor Şikayetde mi Etmiyelim Benim Söylemek İstediğim Şu Mesela Bir Mslot Gag Atıyor Ama 5 dk Geç Açıyor Unutduğu İçin Gaglı Adam Hemen SS Aldım Foruma 5 Dk Gagı Aranızda Çözülecek Bir Olayı Çok Büyütülüyor Dikkat Ederseniz Şikayetlerin Çoğu Jb Sw Sinde Oluyor O yüzden JB yi Bırakıyorum Diğer Wasdzone Swlerinde Takılacam Bundan Sonra Daha Sebebler Var Bırakmamda Ama Uzatmanında Bir Anlamı Yok Uzun Lafın Kısası Kendinize Çok İyi Bakın Arada Girerim Belki Jbye Ama Çok Nadir Olarak.

Görüşürüz Wasdzone Jb Ailesi ;( ;(
Alıntı

Aga beeeğ Sad
(İmzama bak)
Alıntı

Bende bu sebeplerden dolayı jb serverından soğudum ama insanın bir kaç kişi serverın tadını kaçırıyor diye o aileyi bırakası gelmiyor
Alıntı

(En son düzenleme: 06-07-2018, Saat: 13:26 HowTash.)

(06-07-2018, Saat: 11:40)Bora demiş ki: Bende bu sebeplerden dolayı jb serverından soğudum ama insanın bir kaç kişi serverın tadını kaçırıyor diye o aileyi bırakası gelmiyor

Bora Wasdzone bırakmıyorum yanlış anlamışsın sadece jb yi bırakıyorum bunun gibi çok sebeb var daha sırf uzamasın diye yazmadım yani bir çeşitlik yok sürekli aynı map sürekli aynı tartışma şikayetler senin dediğin gibi soğuyor insan o 2 si dışında kendi adıma tüm marketim full yani her kategoriden 1 adet eşyam var yani yapılacak bişeyde kalmadı o yüzden yeni wasdzone sw lerine yelken açma vakti geldi benim için
Smile
Alıntı

HowTash şimdi senin krediye de ihtiyacın kalmaz.Fazlaysa atabilirsin Big Grin
Alıntı

(06-07-2018, Saat: 13:40)Proxo demiş ki: HowTash şimdi senin krediye de ihtiyacın kalmaz.Fazlaysa atabilirsin Big Grin

15 Kredim Vardı Sabah İstiyen Varsa Atayım Dedim Wrenzye Attım Keşke Fazla Olsaydı Çekilişle Verirdim Smile
Alıntı

Elveda dostum
Alıntı

JailBreak Yoksa mg.wasdzone.com var kardeşim seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Alıntı

Kaliteli bir Master Slot ayrılıyor KALİTELİ
Diğer sunucularda bol eğlenmeler sana o zaman kardeşim Smile
Alıntı

(20-07-2018, Saat: 12:03)Kuluku demiş ki: Kaliteli bir Master Slot ayrılıyor KALİTELİ
Diğer sunucularda bol eğlenmeler sana o zaman kardeşim Smile

Teşekkürler Kuluku Sanada Bol Eğlenmeler Dilerim Smile
Alıntı