Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

İşte aradığım ruh! Pro/Pub

Reklam/Sponsor

Star 

Haberiniz var mı bilmiyorum ama bizim bir pro/pub sunucumuz var! Gün içerisinde server en az 4 saat full

oluyor bazı akşamlar saat 2-4'te bile 15 16 kişi olduğunu gördüm ama bir sorun var... wasdzone tag'li

görmeye alışık olduğumuz sevdiğimiz bildiğimiz isimler hiç uğramıyor. Açıkçası bu beni biraz üzüyor. Server

hep full olsun pro'dan çıkmayın demiyorum sizlere ama bi uğrayın wasdzone tagi olan maksimum 4 kişi

oluyor server'da. Bu sorun diğer sunucularımız içinde geçerli Surf  Awp  Bhop buralarda wasdzone tag'li

oyuncu görmek zor oluyor. Lafın özü arada diğer sunucularımıza da uğrayın. Sizleri seviyorum Heart 

JB : jb.wasdzone.com

Pro/Pub : pro.wasdzone.com

Bhop : bhop.wasdzone.com

Surf : surf.wasdzone.com

Awp : awp.wasdzone.com 
Alıntı

Wallaha Özbay Abi Propub I eskisi sevmediğimden gelmiyorum Bi ara Uğrararım yinede
Alıntı

Az çok demiyelim Özbay'a yardım edelim =)
Alıntı

yetkili yok yetkili Big Grin
Alıntı

wasdzone tagım olmasına rağmen bazı sunucularda bir kaç kişisinin ters tepkisi yüzünden insan soğuyor işte. Ben 3 hafta öncesine kadar tüm wasdzone sunucularını ziyaret eden bir oyuncuydum ama ters tepkiler ve hoşgörüsüzlük yüzünden (Bu dediklerime şuan en fazla 3 4 kişi dahildir) giresim gelmiyor.

Akşama kadar iş yerinde kafa patlatıp eve döndüğümde stres atmak, muhabbet etmek için girdiğim oyunda günüme bir stres daha eklemek istemediğim için bazı yerlerden kaçmak zorunda kalıyorum.

Şuan sadece kendimi anlattım, sanki tüm sunucuların bir tek bana ihtiyacı varmış gibi ama eminim ki benim aldığım tepkileri aldığında sunucudan soğuyacak olan bir çok insan vardır.
Alıntı

(En son düzenleme: 22-07-2017, Saat: 02:14 DREAMWALKER.)

Alıntı

Alıntı

Ben bir süredir surf sunucusuna uğruyorum baya eğlenceli vakit geçiriyorum ortamı felan güzel biraz girip oynamanız tavsiye ederim
Alıntı

(En son düzenleme: 29-07-2017, Saat: 04:06 Positive.)

Pro pubu baska serverlarla bence kiyaslamamiz lazim.. Cunki Surf/Awp/Bhop/Jb'nin herzaman ayni oyunculari giriyor fakat proya kimisi eylenmeye kimisi isinmaya geliyor.. Gunde en az 40-100 farkli insan geliyor bunlarla teker teker ugrasmak bi dert.. Herkez kurallari bilmiyor ve hafif kufurleri cezalandirmadigimiz gibi arkadaslari onceliklen uyarmamiz lazim ve kurallari gozden gecirmelerine ozen gostermemiz lazim.. Pro pubu herzaman sikayet edebilirsiniz bu cok kolay.. Ama inanki okadar ayri insanlan ugrasmak cokda kolay deyil biz elimizden geleni yapiyoruz.. yeterince adminimiz var belki 1 yada 2 tane daha alabiliriz.. Buna inanin ve pro pub gittikce buyuyor bu demektirki daha fazla oyuncu ve daha fazla yeni insan..
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi