Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Jailbreak Kendi Oyununu Bul Yarışması!

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 16-07-2017, Saat: 20:34 relre.)

[Resim: JlZE3E.png]

Merhaba arkadaşlar, Jailbreak modunun stabil bi' duruma gelmemesi adına yeni oyunlar bulma yarışması yapmaya karar verdik.
Yarışma, daha önce oynanmamış minik oyunlar hakkında fikir üretme adı altında yapılacaktır. 

Örnek oyun fikirleri:  Kuş avı, uçan ****, şeytan taşlama, domates patates vb...
Hatırlatma:* Sizden yeni bi' harita yapmanızı veya yeni bi' oyun modu yapmanızı istemiyoruz, sadece yukarıda ki örneklerde ki gibi oyun fikirleri sunmanızı istiyoruz.

Nasıl katılırım?
Aşağıda ki örnek şablonda ki gibi bu konunun altına yorum yaparak katılabilirsiniz.

Oyun adı: Domates Patates
Oyun açıklaması: Tsustum şeklinde yapılarak, kelime söylendikten sonra ilk ölen kişi kazanır.

Not: Yukarıda ki örnek çok basit bi' örnektir. Sunucuda ki komutlarla(bring, hp, weapon) yapılabilecek her türlü oyunu üretebilirsiniz. Oyununuzu videoya çekip anlatabilirsiniz. Daha önce oynatılmış oyunlar ile başvuru yapmazsanız seviniriz. Fakat daha önce oynanan oyunların üzerlerine ek bi' şeyler getirip başvurabilirsiniz. Yarışma, son katılım tarihinden 1 gün sonra Yönetim Ekibi tarafından oyunlar incelenip 1. seçilecektir.

Not2: Yarışmaya herkes katılabilir. Yarışmaya kendi yorumunuzu düzenleyerek, 1 den fazla oyun ile katılabilirsiniz.

Son katılım: 23.07.2017
Ödül: 1.ye 10.000 kredi ve 1 aylık forum içi özel tag

Ban alert: Konu altına başvuru dışı yorum yapanlar ceza alacaktır.
Alıntı

Oyun adı: Domuz Avı
Oyun açıklaması: Öncelikle Herkes bir alana bringlenir Halısaha vb. Sonra !cvar sv_gravity 1500-2000 arası yapılarak oyuncuların domuz gıbı bunny yapmasına veya koşmasına yön verilir. Ardından unammo açılır ct için ve sonra ctye Sawed off - Nova gibi silahlar verilir T nin canı 75-150 arası yapılır ve oyuna başlanır Sona kalan kazanır İyi oyunlar İyi forumlar
Alıntı

Oyun adı: Bilardo
Oyun açıklaması: tdeki kişiler 2 takıma ayrılır tıpkı d sustumdaki gibi halısahada dondurulur ,bir altın kelime belirlenir ve komutçu konuşmaya başlar komutçunun altın kelimeden sonra söylediği "kelimeyi" ilk chate yazan kişi eline silah alır ve komutçunun belirlediği sayıdaki mermiyle topu elemek istediği kişiye doğru iter ve topu değdirdiği rakip oyundan elenir.
Alıntı

(En son düzenleme: 16-07-2017, Saat: 21:06 Bora.)

Oyun adı:grablı kule
Oyun açıklaması:Öncelikle bu oyun sadece v2 de oynanıyor. Oyunu oynamak için yapıcağımız ilk şey kuleyi grablamak sonra t deki herkes teker teker kuleye çıktıktan sonra zıplayacaklar kule grablı olduğu için başka bir yere uçacakları için o uçtuğu yerden paraşüt basarak surf başlangıcının altındaki yere düşmeye çalışacaklar. Oraya düşenlerin ne oynucağı değerli komutçularımıza kalmış.
Alıntı

(En son düzenleme: 16-07-2017, Saat: 21:09 BOZGURT54.)

Oyun adı: Amerikan futbolu
Oyun açıklaması: Bu oyun için öncelikle kırmızı ve mavi takım olması şart tg komutubdaki gibi ortaya bomba konulur halı saha gibi bir yerde herkesin canı tek bıçak darbesine dayanabilecek şekilde olmalı bombayı alan takım arkadaşlarına bombayı iletir elden ele (bu arada ff açık ama kendi takım arkadaşlarınızı bıçajlamayazsınız) korner çizgisini bomba ile geçenalırs

2.oyun adı: Elim sende
Oyun açıklaması: bu oyundada yine kurtarıcımız kaan abinin yardımına ihtiyacımız var oyun şöyle bu sefer takım yok bir bomba verilir zaman ayarlı ve bombanın ne zaman patlıyacağı belli değildir 1 sn yede olabilir 1dk da elden ele bomba atılır ve ölen kaybeder döngü halinde oynanır uzun sürebilir ama çoğu oyundan eğlenceli olabilirsss
Alıntı

(En son düzenleme: 16-07-2017, Saat: 21:17 Elysion35.)

Oyun Adı : Find And Kill

Oyun Acıklaması : Tdeki herkese strip atilir ve canlari 1 yapilir hucrede beklerler bu sirada komutcu mapin farkli yerlerine silah bomba can tüpü vb silahlar saklar ve oyun baslamaya hazir olur hucrenin kapisi acilir ve ff acilmasi icin 30 saniye zaman verilir ff acilir ve kapisma baslar sona kalan kazanir

Not : Bunny Kapali
Not : Silah odasi yasak
Not : Mapteki normal kacak silahlari alinir yani oralarda silah olmaz
Okana Not : mümkünse bu oyunda !ammo iptal edilir Big Grin
Alıntı

(En son düzenleme: 31-07-2017, Saat: 21:34 PatikliPenguen.)

Oyun adı:Vatoz
Oyun açıklaması:Nefesini iyi tutanın kazanacağı oyunumuz'un adı vatoz'dur. Genellikle Koruma alma oyununda kullanılır, T'ye dondur  komutu uygulanıp havuz dibine çekilir ve son ölen kazanır. (kafir'in tam tersi bi oyundur, hızlı bitmesi için hp 50 verilebilinir.)

Oyun Adı: Kobranın Başı
Oyun Açıklaması: Kuyruğun sonunda olan kişi kaybetti! Oyun god'lu oyunlarda oynatılır, hardkomut sırasında oynatılırsa tadından yenmez, T'lere altın kural ve iç içe girme infazı verilir ve bi sıraoluşturulur, yavaş yavaş ilerler t, ct arkadan bıcak atmaya baslar en sondaki kişi ölmeye mahkumdur.

Oyun Adı: Noklip Savaşları
Oyun Açıklaması: Bütün T'ye no clip verilir, unammo açılır,otomatık respawn açılır, ilk x(örn;30) öldürmeye ulaşan Kazanır. Genellikle Koruma oyunlarında oynanılır.
""NoClip ile damage yenilmiyor sanırsam yeni farkettım, no clip'siz ilk x killine ulaşan kazanır. Geri kalan herşey aynı""

Oyun Adı: Takımlı Kz
Oyun Açıklaması: Tg ile renklere ayrılır oyuncular, kzye çekilir. SDondur x(örn;15) verilir, en fazla aşağıda kalan takım infaz edilir.
isteğe bağlı olarak AFK'lar öldürülür.
Alıntı

(En son düzenleme: 16-07-2017, Saat: 23:20 BOZGURT54.)

3. oyun : seni seçtim pikachu
oyun açıklaması : oyunumuz şöyle halısaha gibi bir yere oyuncular çekilir ve komutçu birinin ismini söyler ve seçilmiş kişimiz hazır pikachumuz hazır peki onu yakalıyacak olan pokemon avcısı kim sıra onda komutçu sonra bir altın kelime belirler ff açılır ve altın kelimeyi söylemeden pikachuyu öldürmek infazdır demeden öldüren slaylenir veya öldürülür komutçu kimsenin ummadığı bir anda komutu verir ve pikachumuzu avlayan kişi pokemon avcısı seçilir sonra pokemon avcımıza 2k hp verilir ve komutçunun seçtiği 1 tane daha pokemonu öldürmesini ister bu sırada herkes focusu pokemon avcısına atmalıdırlar yani 2. pokemon olan sqirteli korumakla görevlidirler sqirtel ölürse kazanan bellidir pokemon avcısı

4.oyun : dost kazığı
oyun açıklaması : yine büyük bir alana oyuncular çekilir ve bir yere ip gibi dizilmeleri istenir ve komutçu yine altın kelime belirler ve altın kelimeyi söylediğinde oyuncuların 5 adım ileri gitmesini ve sdondur verir ister 5 adım ileri gidenler ise dost kazığını atan yani arkadaşlarını satanlardır herkesin ileri atma durumunu engellemek için ct tarafından kalanlara glock verilir fazla etkili bi silah olmaması adına, çizgide kalanlara don atılır ve 5 adım ileri gidenelre 50 hp verilir bunny yapma avantajları olduğu için tabi bu hp meselesi komutçuya bağlı ve ff açılır işte kayışın koptuğu an savunma yapan yani çizgide kalanlar karşılarındaki düşmanlarınımı vuracak yoksa silah arkadaşlarınmı sonra kalan ise win

5. oyun : Lideri koruyun
oyun açıklaması : bu oyunu pgg mapinden yararlanarak anlatıcam t deki oyunculardan (oyuncu sayısına göre değişir ama 25 kişide 5 kişi bölünmelidir) 5 kişi alınır ve ct atılır görevleri lideri korumaktır sonra komutçu bide lider seçer bu oyuncuları tsustum ile alabilir silah odasında beklemelerini ister ve diğer tlerin mapte dağılmasını ister 6 kişilik ekibe komutçu nasıl isterse oyuncu sayısına göre can verir ve 6 kişilik ekibin at yarışı veya dy ye lideri sağ salim götürmelerini ister başarırlarsa farklı bi oyun oynatabilir eğer götüremezlerse bu döngüyü tekrar yapar tabi 6 kişilik ekibi revlemeden biliyorum çok zekiyim
Alıntı

(En son düzenleme: 17-07-2017, Saat: 15:35 relre. Düzenleme Nedeni: Küfür. )

-
1. Oyun | Kaybettim malımı bulursan s** a****
-İsmi küfür içerse de ben yinede oyunu anlatayım ; Komutçu belirli bir yere eşya saklar (örn;pgg nin 1.bölgesi) @t ler bu eşyayı arar böyle basit bir oyundur
-
2. Oyun | Malım Mülküm ortada
-Hücrenin içinde komutçu eline istediği silahı alır , bu silahı yere atar ve silaha arkasını döner . Herangi bir @t de bu silahı alır @ct blindlenir ve +left yazar
-left yazdığında çıkan kişi silahı almamışsa komutçu kaybeder ve ceza belirlenir silah kişideyse kişi infaz edilir
Alıntı

Oyun adı: Kurt Baba
Oyun açıklaması: Madde madde yazacağım

-Hali saha gibi bir alana çekilir
-İlk Olarak Teröristler ip gibi dizilir.
-!renk komutu ile teröristlere renk verilir (kaan abi saolsun)
-Bir Adet ct gelir (mikrofonu olması şart)
-DERKİ TİK TİK TİK
-KİM OOOOOO
-BEN KURT BABA
-NE İSTERSİN
-YUMURTA
-HANGİ RENK
-bir renk seçer meselâ !kırmızı yazarak kırmızı renkli bir kişi kim ise donu açılır(kaan abi senide yorduk ama helal et)
-ve belirli bir yere kadar kaçmaya çalışır ve yuvaya geri dönmelidir.
-KIRMIZI rengi seçen kişide kırmızı renkli kişiyi yuvaya dönene kadar öldürmeye çalışır veya !zombi gibi de zombiye dönüşür
-renk kalmayana kadar öldürürler
-sona kalan kişide babaları isterse fantezi bir şekilde öldürür veya kredi , fantezi lrde seçebilir

Not: awp sunucusundaki laser komutu ile belirli bir alana kaçabilir.
Not:buny kapanabilir onun yerine zombideki hızlı koşabiliriz.
Not:don açıldıktan sonra hareket etmez ise donu acilan kişinin 5 saniye içinde ölür.
Not: bellirli bir kare yapılıp onun içinede çekebilir 
Not:bir köşeden bir köşede kaçmaya çalışır oyun basit
Not:ben bunu oynatmaya çalıştım ancak !renk gibi komut yoktu hak gg
Alıntı