Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Jailbreak Toxic Sebebinden Ötürü Ban

Reklam/Sponsor

Özet=} Olayı özet geçersek bir kaç gün önce nostaji yapıp jb sunucularına dönmek istedim ve pgg açık olan bir sunucu ararken Wasdzone'a denk geldim sunucuya giriş yaptım ve oynuyorum işte oyunumu ;

2-3 gün sonrasında Kobrasyas komutta idi komuttan çıkmak için çok öksürüyorum gibi bir ifade kullandı bende chate - Yılanlar öksürmez mal yazdım ,

Ve sırf bu yüzden Toxiclikten Ban yedim .

Senaryonun uzatılmış hali=} Olayı özet geçersek bir kaç gün önce nostaji yapıp jb sunucularına dönmek istedim ve pgg açık olan bir sunucu ararken Wasdzone'a denk geldim sunucuya giriş yaptım ve oynuyorum işte oyunumu ;
2-3 gün sonrasında Kobrasyas komutta idi komuttan çıkmak için çok öksürüyorum gibi bir ifade kullandı bende chate - Yılanlar öksürmez mal yazdım ,
Ardından kobrasyas ilkokulsal cümleler kurarak boş yapmaya başladı Kardeş insanlarda da beyin olur sen de niye yok bla bla bla... gibi cümleler kurdu.
Sonra ikide bir chate !mute boş insan yazarak beni muteliyordu bunu 1 dakika aralıklar yapıyordu umursamadan yeni komutçunun FF ine devam ettim.
Ama pullu şey inatçı şekilde devam ediyordu bende Cem'in hareketlerinin ve konuşmasının İlkokul çocuğu seviyesinde olduğunda dolayı troll yaptığını ,
Bunun bir gıcıklıktan çok şaka olduğunu düşünerek ilkokul troll gidişine uygun olsun diye Çelik ayna ibine yazdım .
Tabi cem hemen !gag boş insan yazarak beni gagladı neden gagladığını anlayamadım ve sormak için gir çık yaptımda ise ,
Direk pgag attı sebebi aşırı mantıksızdı hesapta ibine ağır bir küfürmüş gibi ve benim niyetim sebebeni öğrenmek yerine gagdan kurtulmakmış gibi gibi gir çık yaptığım için pgag attı .
Mute buldukça ve komutçulardan izin aldıkça ya da ara zamanlarda Cem'e pgagın ne kadar kalıcağını sordum ama hiç bir yanıt vermedi .
1-2 boyunca yanıt vermemeye devam etti . Bende en sonunda yanıt vermemesine dayanamayarak chate şu cümleyi kurdum . (Aşağıdaki Parlatılmış Cümle)
"Oğlum Cem mitte çalışan arkadaşımdan açık adresini aldım seni yumruklamaya geliyorum"  Ve hemen ardından sırf bu cümleyi dediğim için -1 attı evet sırf bunu yazdığım için -1 attı,
Discordda sebebini sorduğumda Toxiclik dedi "Toxiclik" oysa ki sunucuda genel olarak seviliyor ve kalp kırmamaya dikkat ediyordum ayrıca mikrafon kalitem ve ses tonumun iyi olduğunu düşünüyordum Nasıl toxic olabilir mişim ki Cem Beyin ise kurduğu cümle şu idi ;
Önce ondan nasıl toxic olabileceğimi öğrenmek istedim çünkü hatam varsa düzeltmeliydim , O yüzden aşağıdaki parlatılmış cümleyi kurdum .
"Sunucuda nerdeyse herkes seviyor Cem şuan neden ban attın?" diye sorduğumda ise ben sevmiyorum ama diye bir cümle kurdu burda asıl Toxiclik yapan cemde başkası değildir
"Herkes severse sevsin ben sevmiyorum" diyip ban atmak ne demek o zaman herkes 50 tl ödeyip kafasına göre sevmediğine -1 atsın bu ne oluyor şimdi ?
  Kısaca Discord Konuşmasının SSlerinide aşağı bırakıyorum
https://i.hizliresim.com/00yWRL.png
https://i.hizliresim.com/NLk8Dg.png
Alıntı

öncelikle attığım pgagdan bahsetmek istiyorum tamamiyle attığım gagın ardından çık gir yapmandan ötürüydü ama pgagı attığıma pişman ettirdin ne zmn sv girsem muten açık yada gagın açık oluyordu ve beni ilginç ilginç cümlelerle rahatsız ediyordun en son cümlende yok efendim mitten arkadaşım var fln demen oldu daha fazla dayanamadım ve banladım belki ego yaptım belkide hakettin ama bu duruma kendini sen soktun ban atınca özelden küfretmende ayrı bi olay tabi
Alıntı

Şuan hiç bir şekilde olayı yanıtlamadan boş boş konuşuyorsun Sırf sen sevmediğin için 20 kişinin beni sevmesini geçip -1 atıyorsun ? Sonrasında ise ibne sözcüğünden dolayı bir şey demeden gaglıyorsun ve en son olarak benim mute basmamdaki amaç gagın ne zaman kalkıcağını öğrenmek olduğu halde hiç bir şekilde yanıt vermiyor , hiç bir şekilde bir şey demiyorsun Sanki Doğuda Kürdistan kuruldu gibi bir cümle kurmuşum sende birleşmiş milletlerdenmişcesine ciddiye almıyor ve pgagımın ne zaman kalkıcağını söylemiyorsun . Sence sürekli mutemin açık olmasının sebebi ne genelde zaten komutçular muteyi açık bırakıyor ama bir kaç kişide beni sevdiği ve ses düzeyim iyi olduğu için pek karışmıyorlardı ama tabikide insanların sevip sevmemesi önemsiz çünkü 10 yıldır mezuna kalmış sabah akşama kadar oturduğu yerden kalkamayan birisinin sevip sövmemesi daha önemli benim buradan çıkarabilicek tek fikir ;Eskiden Kurucusunun bile komutçudan izin almadan konuşmayan bir sunucu sırf kendisi OLD adı altında olduğu için kafasına göre -1 atıp komut sırasında Merhabalar AQ diye bağıran kalbi 2 odacıklı olan kanındaki oksijen ve karbondioksik seviyesini bile ayarlayaman kişilere düşmüş.
Alıntı

Yazdığın şeylerden ve attığın ss'lerden senin toxicliğini görebiliyorum. Bana öyle bi üslupla yaklaşsaydın benzer bi muhamele görürdün. Merak ediyorum bu seni seven 20 kişi nerde, o kadar seni seviyorlarsa desteklemeye gelsinler foruma...
Alıntı

20 kisi seviyorsa acsinlar banini ;)
Alıntı

madem o kadar kişi seni seviyor gelsinler bakalim foruma Wink bana bunu yazsan yasamiyordun suan jbde seni bicaklarlardi adamlarim war Wink
Alıntı

(En son düzenleme: 22-07-2019, Saat: 05:13 fury91.)

(22-07-2019, Saat: 05:11)kekcihakan demiş ki: madem o kadar kişi seni seviyor gelsinler bakalim foruma Wink bana bunu yazsan yasamiyordun suan jbde seni bicaklarlardi adamlarim war Wink

doru dio adami bnim :kas emojisi:
Alıntı

Sevenlerini foruma çağırmışlar ben geldim
Alıntı

(21-07-2019, Saat: 15:30)KobrasyaS demiş ki: öncelikle attığım pgagdan bahsetmek istiyorum tamamiyle attığım gagın ardından çık gir yapmandan ötürüydü ama pgagı attığıma pişman ettirdin ne zmn sv girsem muten açık yada gagın açık oluyordu ve beni ilginç ilginç cümlelerle rahatsız ediyordun en son cümlende yok efendim mitten arkadaşım var fln demen oldu daha fazla dayanamadım ve banladım belki ego yaptım belkide hakettin ama bu duruma kendini sen soktun ban atınca özelden küfretmende ayrı bi olay tabi

reyiz doğru söylüyor
Alıntı

Kusura bakma ama toxic lik yapıyorsun ve kendini hala savunuyorsun kusura bakma ben olsam bende banlarım
Alıntı