Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

jb_devlet_bahceli

Reklam/Sponsor

Bügün obama mapinin çok sevildiği fakat oynanılcak(oynatılabilecek) oyun olmadığının tanısına vardım.
Bilen bilir nightmove16 (Tolga) isimli mapper bir arkadaş var jb_mezdeke , jb_uzayistasyonu vs. maplerinin sahibi onun obama editli jb_devlet_bahceli isimli bir mapi vardı fakat serverlara satıyordu. Onla bügün konuşup public hale gelmesini istedim beni kırmayıp gamebananaya koydu.

Öncelikle bu map hiç bir siyasi amaç gütmeden yapılmıştır.(mizahi)

Başlayalım mapin obama'dan farklı hallerine...
[Resim: XXEnJj.jpg]
1- Textureler farklıdır daha açıktır daha görünebilirdir.
[Resim: dG76Zr.jpg]2- Oyunlar fazlalaştırılmıştır oynanabilicek oyunlar vardır.(mezdeke mapindende örnek vericek olursak kz,taşkağıtmakas vs.)
[Resim: BAyVPG.jpg]3-Normal obamada kaçak tünelinde seni rastgele götürürdü.(örneğin diskoya doğruysa tünel diskoya giderdin deathruna kapalı olursa gidemezdin, bu mapte tamamen tüm kaçak yerleri açık isteyen istediği bölgeden isyan yapabilir.)

Tek dezavantajı bu mapin mor odaya gidiş seçeneği yok.(mor odaya sadece hook ile çıkılıyor.)

Tabii ki de mapin oyuna gelmesi için son söz üst yetkililerimizde Smile

MAP INDIRME LINKI : http://gamebanana.com/maps/download/196136
Alıntı

+1 güzel map obamaya fark atar
Alıntı

+1 güzel bir harita servera gelmeli derim
Alıntı

#OBAMAMADOKUNMA -1
Alıntı

Map güzel ama çok fazla ve gereksiz kaçak yeri var. Mesela hücreden arkadaki yere direk geçebiliyosun.
Alıntı

+1 Değerlendirilmesi gereken bir map
Alıntı

Kaçak yerleri tamamiyle obamadan aynı sadece mor tünel tüm yerlere açık.
Alıntı

+1 guzel mapmis
Alıntı

Gelmez, nightmove16 sunucu için özel bi' harita yapacağını söylemişti o gelirse yükleyebiliriz.
Alıntı

Kendisi gelip zamanında bu mapı bize hediye ettiğini ücretsiz olarak oynayabileceğimizi söylemişti.Ama şöyle bir problem var mapi girip oynadınız mı bilmiyorum ama gerçekten çirkin bi map. Göz estetiğine hiç hitap etmiyor ikinci bir husus ise siyasi amaç güdülmeden siyasi parti lideri adına nasıl map yapılabilir ? Kınıyorum.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi