Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Jon Snow

Reklam/Sponsor

Shocked  (En son düzenleme: 25-04-2017, Saat: 22:49 Kuluku.)

Jon Snow (Oguzhan),

Kardesim amacin ne?

Ayberk Obama'da komut verirken, DR icine yesil marker koymus ve sen gecmiyorsun. Yesil marker disi infazini uygulamadigin icin seni vurdum (5/6 saniye bekledikten sonra). Amacin trollemekse kick yersin, isyan yapacaksan ve infaz uygulamayacaksan vurulursun.

Sonra oldurdugum icin boyle bi tepki neden verdin? Sen komutcu degil misin? Kufurun yasak oldugunu bilmez misin?
Resim:    

Uyarmak icin bu konuyu aciyorum umarim hatani farkedersin ve aramiz bozuk olmaz.
Alıntı

(En son düzenleme: 26-04-2017, Saat: 03:15 bismillah01.)

Sanırım arkadaş kicklenirken küfür serbest sanmış Smile
Alıntı

(25-04-2017, Saat: 19:56)Kuluku demiş ki: Jon Snow (Oguzhan),

Kardesim amacin ne?

Ayberk Obama'da komut verirken, DR icine yesil marker koymus ve sen gecmiyorsun. Yesil marker disi infazini uygulamadigin icin seni vurdum (5/6 saniye bekledikten sonra). Amacin trollemekse kick yersin, isyan yapacaksan ve infaz uygulamayacaksan vurulursun.

Sonra oldurdugum icin boyle bi tepki neden verdin? Sen komutcu degil misin? Kufurun yasak oldugunu bilmez misin?
Resim:

Uyarmak icin bu konuyu aciyorum umarim hatani farkedersin ve aramiz bozuk olmaz.

Tamam iyi güzel anlatmışsında servere girdim yarım saat içerisinde 7 free vuruldum 2 gereksiz yetki kullandılar benim üzerimde insanın sabrını zorluyolar açıklama fırsatı tanımıyoki kimse sana karşı olan bi davranış değildi o efecim seviyorum seni biliyosun ama yani biraz caht okuyun o zman yarım saat kıçımızı yırtıyoruz orda..
Alıntı

Jon Snow emin ol sana yapılanların hepsi gün içerisinde en az 5 kişiye onlarca kez yapılıyor. En basitinden Kobrasyas , adamın hakkını resmen elinden aldım en az 20 el adam azını açıp birşey söylemedi. Daha sonra bana da aynısını yapıcak gibi ama neyse Big Grin Yani bunların olması sana küfür etme hakkını vermiyor. BENCE.
Alıntı

(26-04-2017, Saat: 09:13)Jon Snow demiş ki:
(25-04-2017, Saat: 19:56)Kuluku demiş ki: Jon Snow (Oguzhan),

Kardesim amacin ne?

Resim:

Tamam iyi güzel anlatmışsında servere girdim yarım saat içerisinde 7 free vuruldum 2 gereksiz yetki kullandılar benim üzerimde insanın sabrını zorluyolar açıklama fırsatı tanımıyoki kimse sana karşı olan bi davranış değildi o efecim seviyorum seni biliyosun ama yani biraz caht okuyun o zman yarım saat kıçımızı yırtıyoruz orda..

Biliyorum tabikide bana karsi olmadigini, ama uyarmak istedim cunku sende kaliteli komutcusun ve yetkilerinin alinmasini gerci istemiyorum. Orda senin hakkini yedigimi sanmiyorum ama daha once yendiyse de bunu yapmamliydin. Flex'in dedigi gibi serverda onlarca kisinin hakki yeniyor her gun...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi