Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

KIZLARA AYRICALIK

Reklam/Sponsor

Exclamation 

Serverdeki yılışık kızlara çok ayrıcalık yapılıyor kız yarım saat boş yapıyor ve sırf kız olduğu için mute atılmıyor yada oyuncular tarafından hoş karşılanıyor kızların iğrenç bilerek yaptığı cilveli sesleri (yhaaaa.s.s.s gibi) hoş karşılanıp birşey yapılmıyor ayrıca sadece konuşmak ve sesini duyurabilmek için konuştuklarını düşünüyorum herşeye cevap veriyorlar klavyelerini bile kullanmıyorlar ve bu beni rahatsız ediyor lütfen bu konuyu değerlendirin ve objektif düşünün hiçbir erkek kızlar kadar konuşmuyor, konuştuğunda bile bazı adminlerin onları boş yapmayın chatten yazın çok istiyorsanız dediklerini duydum fakat iş kızlara gelince durum böyle değil.

UZUN DİYE OKUMAMAZLIK YAPMAZSANIZ SEVİNİRİM.
Alıntı

Alıntı

hanımcılık...
Alıntı

Buna benzer bir konu daha açılmıştı oraya yazmıştım buraya da yazayım,Herhangi bir admin yetkisini kullanmakta mükellef değildir.Eğer sen rahatsız oluyorsan oyuncuya sağ tıklayıp engelleyebilirsin.
İyi oyunlar Smile
Alıntı

Ama bu 2 oluyor furkan abi o yuzden dikkat edilmesi gereken bi konu bende fark ediyorum aynisini bi erkek yapsa adminler direk muteliyor veya kizlara yaptiklari muameleyi erkeklerde sergilemiyorlar..
Alıntı

Kurallara uyuyor sohbet ediyor oyunda küfür etmiyor mute atmam için bir sebep yok.Erkekler yapsa mute atarsınız diyorsun efe ben neden kurallara uyan bir adamı mute atayım ha eğer siz çok rahatsız oluyorsanız konuşmasından sağ tık engelle yapın oldu bitti duymak zorunda değilsiniz diyorsunuz ya ayrımcılık yapıyorsunuz diye dün gece 23:50 civarı bir kız gelip sunucuda herkese sövdü ve ben buna psilence attım ilerleyen saatlerde başka bir erkek oyuncu geldi küfür etti onu uyardım yani adminin görüşü budur isterse ban atar isterse psilence atar karar benim
Alıntı

(En son düzenleme: 09-10-2017, Saat: 19:54 bismillah01.)

Vallahi açıkçası serverda kız görüp kırk takla atmaya çalışanlara bulaşırım.Adminden öncede çok boş yapanları engelliyorum zaten adminde diğerleri gibi 40 takla atıyorsa kızın önünde.O adminede küfür ederim

Ki sanmıyorum öyle bi admin görmedim şuana kadar Smile
Alıntı

(09-10-2017, Saat: 18:39)rynaa demiş ki: Kurallara uyuyor sohbet ediyor oyunda küfür etmiyor mute atmam için bir sebep yok.Erkekler yapsa mute atarsınız diyorsun efe ben neden kurallara uyan bir adamı mute atayım ha eğer siz çok rahatsız oluyorsanız konuşmasından sağ tık engelle yapın oldu bitti duymak zorunda değilsiniz diyorsunuz ya ayrımcılık yapıyorsunuz diye dün gece 23:50 civarı bir kız gelip sunucuda herkese sövdü ve ben buna psilence attım ilerleyen saatlerde başka bir erkek oyuncu geldi küfür etti onu uyardım yani adminin görüşü budur isterse ban atar isterse psilence atar karar benim

Furkan abi dediklerimi sana dogrultmuyorum. Senin olmadigin zamanlarda birkac kere benzer durumlarla karsilastim (admin varken ve admin yokken). Mesela bi kez bir kizi oynarken vurdum diye ana baci sovmeye basliyor, kiz kufur ettigi icin insanlarin komigine gidiyor egleniyorlar, bisey demiyorlar (bu admin varken oluyor ama hangisi hatirlamiyorum). Bi iki kere de admin yokken serverda bu tarz olaylar gordum. O zaman !rapor'dan raporluyup muteliyorum zaten. Benim amacim zaten seni elestirmek veya adminligini sorusturmak degil. Gorduklerimi soyleyip konuyu acan arkadasin dedigini onayliyorum sadece.
Alıntı