Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

KOMUT VERMEYİ BİLMEYEN SLOT KANKİLERİM

Reklam/Sponsor

SERVERDE KOMUTCULAR KOMUT VERMEK ISTEMEDIGI ZAMAN SLOTLARDAN ALINIR GENELDE BİLİRSİNİZ ABİ TAMAM SLOTSUN DİYE KOMUT VERME DEMİYORUM AMA EN AZINDAN BİRAZ İZLE ÖĞREN NE  NEDİR BİRAZCIK BİLGİN OLSUN SONRA KOMUTA GEC HAYIR BİDE BEN KOMUTCUYUM NE DERSEM O OLUR EGOSUNU TAKINIYOLAR HİÇ ÇEKİLMEZ OLUYO O ZAMAN NEYSE İYİ FORUMLAR
Alıntı

(En son düzenleme: 18-08-2017, Saat: 20:36 H.AydN. Düzenleme Nedeni: c )

haklı
Alıntı

+1 , Özellikle görmüş olduğum şey arkadaş koruması. Arkadaşının olduğu yere çağırmalar t sustumu sürekli aynı kişinin kazanması falan Big Grin
Alıntı

Haklı +1
Alıntı

Bazı insanlar birde çok bilmiş komuta geç diyorum kaçıyor.Adam gibi geç işte bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Öyle "Y" tuşuna basarak hak gg yazmakla bitmiyor bu işler.
Alıntı

(18-08-2017, Saat: 22:38)4pro bey demiş ki: Bazı insanlar birde çok bilmiş komuta geç diyorum kaçıyor.Adam gibi geç işte bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Öyle "Y" tuşuna basarak hak gg yazmakla bitmiyor bu işler.

Ben hak gg yazmam ama bilmeyen slot komuta geçmesin. Geçmeden öğrenemez falan diyceksiniz de öğrenene kadar yenen hakların haddi hesabı yok ben ilk obamada geçtim ve yediğim hak çok azdı. Bunu da kom d k dan anlamıştım Big Grin Sadece dikkatlice bir komutçuyu örnek alır o şekilde olur. Bu arada hak gg her zaman kazanır!
Alıntı

(18-08-2017, Saat: 23:50)Flexible demiş ki:
(18-08-2017, Saat: 22:38)4pro bey demiş ki: Bazı insanlar birde çok bilmiş komuta geç diyorum kaçıyor.Adam gibi geç işte bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Öyle "Y" tuşuna basarak hak gg yazmakla bitmiyor bu işler.

Ben hak gg yazmam ama bilmeyen slot komuta geçmesin. Geçmeden öğrenemez falan diyceksiniz de öğrenene kadar yenen hakların haddi hesabı yok ben ilk obamada geçtim ve yediğim hak çok azdı. Bunu da kom d k dan anlamıştım Big Grin Sadece dikkatlice bir komutçuyu örnek alır o şekilde olur. Bu arada hak gg her zaman kazanır!

Bazı şeyleri görerek,dinleyerek de öğrene bilir.Sadece komut vererek değil isyan atarak,gözlemleyerek,süzerek her şekilde öğrene bilir.Amaç şu madem çok bilmişsin her boka atliyorsun deki ben geçerim komutcu yoksa tamam ozaman citimi çıkarmam ben bazen bilerek konuya geçmem bakarım slotlar nasıl mesela geçen Abduysal yazdı dedi abi geçerim ama yardımcı olursan tamam dedim.Geçti em fazla 2-3 hata yapmıştır.Cesaretli olunlannnnnnn hadi eyw
Alıntı

slotlar sürekli geçmedikleri için zaman zaman hata yapsalar yeridir arkadaş. ama hiçbirşey bilmeyipte geçenler yanlış tabiki. kendimden örnek veriyim yaklaşık 1-1.5 yıldır bu sv de oyuncuyum ve belki 100 lerce komutçu görmüşümdür gelip geçen hepsini gözlemleyip doğru komut verdiğin zaman slotta olsan az buçuk birşeyleri doğru yapsan komutçudan tek eksiğin yetkin oluyor Big Grin iyi forumlar
Alıntı

(19-08-2017, Saat: 11:12)xeRo demiş ki: slotlar sürekli geçmedikleri için zaman zaman hata yapsalar yeridir arkadaş. ama hiçbirşey bilmeyipte geçenler yanlış tabiki. kendimden örnek veriyim yaklaşık 1-1.5 yıldır bu sv de oyuncuyum ve belki 100 lerce komutçu görmüşümdür gelip geçen hepsini gözlemleyip doğru komut verdiğin zaman slotta olsan az buçuk birşeyleri doğru yapsan komutçudan tek eksiğin yetkin oluyor Big Grin iyi forumlar

+1

Bu arada Semih'in dedigi de dogru bilmeyenler gecmesin.
(Bu arada bazi M.slotlar normal komutculardan daha iyi komut veriyor FYI Big Grin )
Alıntı

(19-08-2017, Saat: 19:59)Kuluku demiş ki:
(19-08-2017, Saat: 11:12)xeRo demiş ki: slotlar sürekli geçmedikleri için zaman zaman hata yapsalar yeridir arkadaş. ama hiçbirşey bilmeyipte geçenler yanlış tabiki. kendimden örnek veriyim yaklaşık 1-1.5 yıldır bu sv de oyuncuyum ve belki 100 lerce komutçu görmüşümdür gelip geçen hepsini gözlemleyip doğru komut verdiğin zaman slotta olsan az buçuk birşeyleri doğru yapsan komutçudan tek eksiğin yetkin oluyor Big Grin iyi forumlar

+1

Bu arada Semih'in dedigi de dogru bilmeyenler gecmesin.
(Bu arada bazi M.slotlar normal komutculardan daha iyi komut veriyor FYI Big Grin )

Mesela ben
Alıntı