Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Komutçu oylaması

Reklam/Sponsor

Brick 

Çoğu komutçu uzun süre komutta kalıyor ha bazen enerji tutuyor, herkes çok eğleniyor öyle olsa 10 saatte kalsa bana fark etmez. Zaten öyle bir durumda değiş kal oylamasında kal çıkar. Ama bazen o enerji yakalanmıyor komutçuya değiş desen bu sefer kişisel olarak algılayanlar var (: Komutçu değiş kal oylamasın da bir sınır getirilse iyi olur. Ben 2 koruma eskitip yapıyorum mesela bunun gibi bir sınırlama olmalı 10elde bir yapılması zorunlu gibi.
Alıntı

+1 Katılıyorum Bu Sayede Kimse Birbirine Darılmaz ve 10 elde bir yapilsa guzel olur
Alıntı

Böyle bi uygulama zorlama kural biraz fazla kasmak oluyor şahsen ben komut değiş kal yazan her arkadaş için yapmaya çalışıyorum (Adını Kom değiş kal yapan w7 için çıkmışlığım var Big Grin) şaka bi yana bunu kişisel algılamamak daha mantıklı, komuta geçmek isteyen birisi o an kanka canım komut vermek istedi oylar mısın falan demesi kadar doğal bişey yok.
Alıntı

Hahahaha Big Grin Ben herkese yapıyorum onu bazısı senin gibi karşılıyor bazısı trole vuruyor ciddiye alan arkadaşlar var malesef Sad O an gerçekten komuttan çıkmanı istemedim belkide senin komutunu da seviyorum açıkcası bu öneriyi senin için söylemedim Big Grin
Alıntı

Eğer komutcu için kalma sınırı, kuralı getirilirse chatte "hak gg" yazıları yerine "komutcu degiş kal" spami olur. Seçilen komutcu isterse 1 gün aralıksız komut verebilir. Boşuna seçilmedi. Kendi keyfine göre kurallar çerçevesinde istediğini yapabilir. Kurallar çiğnenirse, darbe yapılır. Açıkcası böyle bi' kural getirip komutcuları darlamak istemiyoruz. #huzurkaptanlıkta
Alıntı

Benim demek istediğim en azından oylama zorunlu olsundu
Alıntı

Komutçuyu  daraltmak istemiyosunuzda halk yani T daralıyo bazı komutcular komut veremiyo bazen oyun oynamak istiyorum ama adam godlu oyunda bile oyun oynatamıyo burda sadece komutcunun değil  herkesin zevki var yani bu açıdan bakmanız bencilce zaten  bi kişinin komutunda eğleniyosak kal veririz ama eğlenmiyosak değiş adam  eğlendirmiyo üstüne üstlük  kom d k da yapmıyo ve biz sıkıntıdan  patlıyoruz kom d k yazınca  ya görmemezlikten geliyo yada spam yaptın diyip gaglıyo ve kavga çıkıyo
Alıntı

(En son düzenleme: 01-03-2017, Saat: 01:34 wiojw7.)

+1 %100 haklı

Bu arada benim dediğim uygulama gelirse kom dk spamı çoğalmaz azalır. Herkes belli bir süreyi bekler kom dk için ve atıyorum 10.elde oylama zaten yapılcağı için kimse kom dk yazmaz böylece 2 tarafta memnun olur.
Alıntı

T daralıyorsa o komutcuyu oylamada seçmeyecek. CT sıkıyorsa fairplay olup kom değiş kal oylaması yapacak. Net. Değişmeyecek.
Alıntı

Yapın isyanınızı kom'un değişmesine yardımcı olun. CT iseniz kolsuzluk yapın yardımcı olun.
Alıntı