Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

komutlarımdaki +/- lerim

Reklam/Sponsor

nelerdir kendimi gelistırmeme yardımcı olur musunuz?

olumsuz yanlarım nelerdır olumlularım nelerdır lutfen söylersenız o konularda daha dikkatlı olmaya calısacağım
Alıntı

Bu gün 30dklık csgoya girdim god alcam dedin. (rakamlar da abartı yok) 4 dakika ne oynatayim diye mapte gezdin oyunu buldun 5 kere af çıkardın milleti topladın falan 10dk oldu son afta elimde bıçakla doğdum diye öldüm bıcak taşıma infazından yeni doğdum cebime mi sokcam bitane daha strip atsan nolcak çet okumadın 10kere yazdım vurdun neyse 6dk oyun sürdü 30dklık bir keyfim specte gezinmekle geçti sen o sırada eğleniyo gibi düşünüyosun ama kimse eğlenmiyor Bir şey oluyor player yazıyo yazıyo okumuyorsun adam en sonunda ya argo kullanıyo gag yiyo ya da yapcaginiz işe diyip quit atıyo bidaha da gelmiyor. Ffte sdondur veriyosun geliyo herkes dışarda var mı diye soruyosun ses soluk yok millet öyle abartısız 5dk bekliyo sen at bringini çek dışardaysa da dışarda 5dk bekletmeye gerek yok. Hücre içinde çok bekletiyorsun o kapıyı aç isyan ye ama aç pls.
Özet : çet oku. Lütfen ama lütfen ama lütfen ne yapıyorsan hızlı yap ff 15 dk sürer mi? Godlu oyunda ne yapcağını bilmiyosan god alma.
Alıntı

Hemen hemen w7 ile aynı
Alıntı

(09-03-2017, Saat: 03:58)wiojw7 demiş ki: Bu gün 30dklık csgoya girdim god alcam dedin. (rakamlar da abartı yok) 4 dakika ne oynatayim diye mapte gezdin oyunu buldun 5 kere af çıkardın milleti topladın falan 10dk oldu son afta elimde bıçakla doğdum diye öldüm bıcak taşıma infazından yeni doğdum cebime mi sokcam bitane daha strip atsan nolcak çet okumadın 10kere yazdım vurdun neyse 6dk oyun sürdü 30dklık bir keyfim specte gezinmekle geçti sen o sırada eğleniyo gibi düşünüyosun ama kimse eğlenmiyor Bir şey oluyor player yazıyo yazıyo okumuyorsun adam en sonunda ya argo kullanıyo gag yiyo ya da yapcaginiz işe diyip quit atıyo bidaha da gelmiyor. Ffte sdondur veriyosun geliyo herkes dışarda var mı diye soruyosun ses soluk yok millet öyle abartısız 5dk bekliyo sen at bringini çek dışardaysa da dışarda 5dk bekletmeye gerek yok. Hücre içinde çok bekletiyorsun o kapıyı aç isyan ye ama aç pls.
Özet : çet oku. Lütfen ama lütfen ama lütfen ne yapıyorsan hızlı yap ff 15 dk sürer mi? Godlu oyunda ne yapcağını bilmiyosan god alma.

Katılıyorum +1
Alıntı

(09-03-2017, Saat: 03:58)wiojw7 demiş ki: Bu gün 30dklık csgoya girdim god alcam dedin. (rakamlar da abartı yok) 4 dakika ne oynatayim diye mapte gezdin oyunu buldun 5 kere af çıkardın milleti topladın falan 10dk oldu son afta elimde bıçakla doğdum diye öldüm bıcak taşıma infazından yeni doğdum cebime mi sokcam bitane daha strip atsan nolcak çet okumadın 10kere yazdım vurdun neyse 6dk oyun sürdü 30dklık bir keyfim specte gezinmekle geçti sen o sırada eğleniyo gibi düşünüyosun ama kimse eğlenmiyor Bir şey oluyor player yazıyo yazıyo okumuyorsun adam en sonunda ya argo kullanıyo gag yiyo ya da yapcaginiz işe diyip quit atıyo bidaha da gelmiyor. Ffte sdondur veriyosun geliyo herkes dışarda var mı diye soruyosun ses soluk yok millet öyle abartısız 5dk bekliyo sen at bringini çek dışardaysa da dışarda 5dk bekletmeye gerek yok. Hücre içinde çok bekletiyorsun o kapıyı aç isyan ye ama aç pls.

Bu ara fazla haklısın evlat
Alıntı

Tşk yüce TEKSENTR
Alıntı

bozkurt ile ingilizce konuşma yeter <3 koca yürekli zined sali <3
Alıntı

YÜCE TEKSEN HAKLI DEDİYSE HAKLIDIR O W7
Alıntı

Bence ingiliz edebiyatını geliştir ingilizce öğren faydalı olur çünkü hiç bilmiyosun haa istersen yardım da ederim sana muckk...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi