Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

MİC ALDIM AMA YARALIYIM.

Reklam/Sponsor

Öncelikle hepinize merhaba ben Berkin size şu ana kadar söylemek istediğim iki şey var. 
1-Mikrofon Almam
2-Gerçek yaşımın 17 olması...
Bunun hakkında bir açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum ben 21 ay önce jailbreak sunucusu ararken topluluk sunucuları kısmında ''+18'' kısmını gördüğümde aptal gibi herkesi 18 yaş üstü zannetmiştim ve mikrofonum olmadığı için 19 yaşında olduğumu söyledim sonrasında ise kendimi 19 yaşında olarak tanıttığım ve micim olmadığı için o zaman samimileştim ve kimseye söylemedim ama artık mikrofon aldığım için size yalan söylemenin bir manası yok.
Belki bu açıklamadan sonra beni yalan söylediğim için sevmeyecek ve bana tepki gösterecek insanlar olabilir, bunun farkındayım fakat bundan sonra hiçbir yalan yok ve hepinizden şu ana kadar söylediğim yalanlar için özür dilerim. 
Yazın kaptan, seneye komutçu olarak (tabi verirlerse) görüşürüz seviliyorsunuz.
(APTALIM)
Alıntı

(En son düzenleme: 14-04-2018, Saat: 21:49 kekcihakan.)

tamam.

konuya bakın konuya
Alıntı

banned
Alıntı

Alıntı

Şimdi buraya veya sunucuda Yalancı ..... diye dolaşanlar olucaktır elbet olabilir gayet normal( Algı meselesi bu ) bunlar sen gelmişsin açıklama gereği duymuşsun gayet güzel hayatımızda çok birşey değişmicek sesin dışında onun için np zaten biliyordum
Alıntı

kardeşim asıl sonuç ne biliyormusun bize doğruları söylemen en azından böyle sürdürmedin canın sağ olsun en azından burda yaşınla prim yapmadın etmedin kimseye kötülüğün dokunmadı ben seviyorum seni şahsen bilirsin <3
Alıntı

Hasan Can 1 Ateist İmam 2
Alıntı

Köylü..
Alıntı

gfdgdfgdfıgodfı
Alıntı

Yok ben bu yorumu yapmaktan bıkmayacağım. Sunucuda normal adam yok Big Grin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi