Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Ödüllü İngilizce Öğrenmek!

Reklam/Sponsor


#1
(Son Düzenleme: 15-10-2017, Saat: 23:22, Düzenleyen: Wasterin.)

Küçük bir etkinlik babında ve aynı zamanda ingilizce geliştirmek için benim en çok kullandığım ve yararını gördüğüm bir uygulamayı hem sizlerle paylaşmak hemde tatlı bir rekabet oluşturmak istedim. ücretsiz Wink

Uygulama ismi: Voscreen -  https://www.voscreen.com

1-Voscreen nedir, nasıl kullanılır? 

Voscreen içinde aklınıza ne kadar çok film geliyorsa tüm filmler diziler çizgifilmler belgeseller'i 10-20 saniyelik kesit alarak ingilizce olarak izletmektedir (resim https://hizliresim.com/LOgrXV ). Kesit oynatıldıkdan sonra aşağıda 2 tane buton belirir, soldaki buton altyazısız çevirmek istediğinizi sağdaki buton altyazılı çevirmek istediğinizi ayarlar (resim https://hizliresim.com/Ey6o0B ). Bunuda belirledikten sonra sağ tarafta belli bir süre belirir bu süre bitmeden doğru çeviriyi tıklamanız gerekmektedir (altyazısız çeviri resmi https://hizliresim.com/QpYq3v) (altyazılı çeviri resmi https://hizliresim.com/WG953P). Hepsi bu kadar İngilizce öğrenmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi ? Big Grin 

2-Ödül nerede? 

- Voscreen Doğru yaptığınız çeviriler ve yanlış yaptığınız çeviriler ile belli bir PUAN vermektedir bu puanları her PAZAR günü kontrol edip 1 hafta boyunca kim en çok puan topladıysa o kişiye 500 kredi @FLASH size temin edecektir.

3-İstatikler nasıl kontrol edilecek? 

-Bunun için öncelikle wasdzone Voscreen gözlem grubuna üye olmanız gerekmektedir. İlk olarak siteye üye olmanız gerekiyor. Sonra https://www.voscreen.com/observation/sub...-voscreeen bu davet linkine tıklayarak kolayca gruba üye olabilirsiniz. Doğru ve yanlışlarınıza bağlı olarak haftalık puanlarınız belli olucak haftanın sonunda kim en çok puan toplarsa krediyi kazanır!

Yarışma Bu pazartesi (09.10.2017) saat 00:00 da istatistik sayımı ile başlayacak olup, Pazar günü (15.10.2017) saat 22:00 da hafta birincisi bu konuya yazılacaktır. Her hafta aynı gün ve saatte istatislikler not edilecektir. 

Edit 15.10.2017: ... 0 soru çözümü ile hafta kapandı .p ingilizceye ya da programa olan istek yokmuş. Neyse iyi forumlar.
Cevapla

#2

İnsanları İngilizce öğrenmeye teşvik etmek için güzel bir uygulama verdim repini
Cevapla

#3

yine para ayberkden çıkıyor tek anladığım o
Cevapla

#4

Moruq İngilizceyi Severim Ödül bana kalsın diye Başlıyorum Verdim Repini Emekterin
Cevapla

#5

hep ayberke giriyo bu şeyler
Cevapla

#6

(05-10-2017, Saat: 21:17)Bora Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hep ayberke giriyo bu şeyler

Adam istemişki yapıyor zorla mı yaptırıyoruz yani
Cevapla

#7

[email protected] ıngılıççe de ne OLuyo [email protected]ırdır ben bilmem ingıliççe daha basit bi dil olsun mesela UGANDA ca
o zman tek atarım
Cevapla

#8

İleride çok tatlı ödüller sizi bekliyor şimdiden söyleyeyim. <3
Cevapla

#9
(Son Düzenleme: 09-10-2017, Saat: 00:09, Düzenleyen: Wasterin.)

6 kişinin katılımıyla hepinize iyi çalışmalar..

Not: Hafta icerisinde gruba katılanlar yarışmaya katılamayacağını, 1 hafta beklemeleri gerektiğini belirtirim.


Katılanlar ve puanları: https://cdn.discordapp.com/attachments/3...-00-09.png


Haftanın birincisi en çok puan yapan DEĞİL. Su andan itibaren en çok puan toplayan (1 hafta boyunca toplayan) birinci olacaktır.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi