Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Offline Turnuva Takımları

Reklam/Sponsor


#1

4GDdDL.jpg
Offline turnuvada oynamaya hak kazanan 7 takım belli oldu. Sıra ilk resmi şampiyonu belirlemekte.
 
Team Bosphorus
 
Türkiye'nin en iyi yayıncılarından oluşan takım iddiasını Gamescom'da kanıtlamıştı. Şimdi sırada TAM Game Resmi Turnuvası var! Dünyanın en iyi aimlerinden kabul edilen Mithrain daha önce defalarca profesyonel maçlarda yer almış WtcN ve yayınlarıyla milyonların gönlünü kazanmış Zeon ve Mirliva'dan oluşan kadro davetli olarak katıldığı turnuvada kendini kanıtlayıp Türkiye'nin en iyisi olmaya çalışacak.
 
Ice Esports Club
 
Point Blank oyunundaki birliktelik PUBG'ye taşındı. İlk tur ve yarı finalde 1.lik alınmamasına rağmen puanlama sistemi sayesinde offline turnuvaya kalan "Ice" offline turnuva tecrübesini bu oyunada yansıtıp 1. olmak istiyor. Uzun süredir beraber oynayan oyuncular hayatta kalıp alışık olduğu şampiyonluklara 1 yenisini eklemey isteyecektir.
 
vicraiWTF
 
İsimdende anlaşıldığı gibi Vicrains'in kurduğu bir takım. Kqlali, Slippyzerg, Darkdamn ve Bcgg kadrosundan oluşan takımın temeli twitch yayınlarının chatlarine dayanıyor. Orada tanışan oyuncular bu kadro ile bir çok oyunda bulundular ve resmi turnuvaya ilşk defa PUBG'de katılıp yarı final liderliği ile Offline turnuvaya katılmayı başardılar. Oyunun ilk çıktığı günden beri oynayan oyuncular turnuvayı kazanıp Türkiye'nin en iyisi olmaya çalışacaklar.
 
Biraders
 
Temeli 20 sene öncesine dayanan bir arkadaşlığın temeli ile oluşan bir takım. Serkanmete ve Merterbirader yanlarına oyundan tanıdıkları 2 kişi olan YasarJr ve patcutez'i alarak takımlarını kurdular ve finale kadar gelmeyi başardılar. İlk Offline tecrübelerini yaşayacak takıma göre oyun %30 aim, %30 strateji-zeka, %40 şans oyunu. Bakalım bu yüzdeleri tutturup Türkiye'nin en iyisi olabilecekler mi?
 
Pubque
 
Popor yayınlarının izleyici kitlesinden oluşan bir takım. Kayseri, Sakarya ve İstanbul karışımı. Daha önce bir çok oyunu oynayan takım üyelerinin oyuna alışması pekte uzun sürmemiş. Takımca iyi olduklarını görüp turnuvalarımıza katılan ekip en iyisi olmak için Final'de. İddiaları ise şu "ciddiyetten uzak oynayarak ve  berbat bilgisayarlar ile bu kadar kolay derece alıyorsak ,ciddi oynadığımızda kazanmak çok daha kolay olacaktır" Bakalım haklı mı çıkacaklar ?
 
Çolaklar
 
İstanbul içerisinden kurulan 3 kişilik bir takım. Kendileri ise 3 kişi finale kalma başarılarını şu şekilde açıklıyor. "İyi olduğumuzu bildiğimiz için katıldık ki bence 3 kişi finale kalarak bunu kanıtladığımızı düşünüyorum" Bakalım aynı performansı finale de taşıyabilecek mi yoksa sayıca az olmaları onlar için bir dezavantaj mı olacak ?
 
MEET YOUR DESTROYERS
 
İlk etapta yedek kayıtlar arasında yer alan ekip 1 takımın gelmemesi üzerine turnuvaya katılma hakkı kazanmışlardı. Bu şansı çok iyi bit şekilde değerlendiren ekip ilk tur grup 1 maçlarında 4. olarak yarı finale katılma hakkı kazandı. Yarı finalde de 24 puan toplayan ekip adını finale yazdırdı ve şans eseri katıldıkları turnuvada finale kadar yükselmeyi başardılar. Burada kazanıp Türkiye'nin en iyisi olmaları ise, en ufak şansı en iyi şekilde değerlendiren bir takımın hikayesi olur.


( Blue Walkers Takımının katılıp katılmayacağı belli değil.)

Kaynak : TAMgame
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Offline Turnuva Heyecanı konuyu başlatan Slowtech
0 Cevap - 1,388 Okunma
20-09-2017, Saat: 12:50
Son Yorum: SlowtechKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi