Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

öneri market hakkında

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 10-01-2017, Saat: 12:06 UğurcanAkkaya.)

markete aksesuar ekleneblir (gözlük, şapka, maske vb.)

şeyde eklenebilir bi menü işte 3 saniye ölümsüz ol can fulle tarzında 10 saniyeligine zıplama destegi felan ama normal kredi ile değil başka bi kredi ile alınsın ve biriktirmesi zor olsun yapılabilir böle şeyler
Alıntı

Cp sistemini diyorsun sanırım . Farklı olmak Tarzdır eminim Yönetim ekibi bu konu hakkında konuşulmuştur. ve o şekilde olursa sıkıntı olur yeterince isyan map'imiz ve takımımız var diye düşünüyorum Smile
Alıntı

Zaten çatır çatır is yapıyoruz 'sabah sabah icat çıkarmayın' Big Grin Gözlük falan olursa olay iyice barbie giydirmeye döner bence, zaten skinlerin kendine özel takıları var. Bu benim kendi düşüncem tabi Smile
Alıntı

Wasdzone un benim en sevdiğim yanlarından birisi sadeliği ve kendine haskığı abartıya gerek yok bebce zaten bazı skinler bug lı onlarda gelirse b*ku çıkar
Alıntı

flex senin gibi düşününce harbi biraz gereksiz geldi Big GrinBig Grin
Alıntı

Bozgurt a katiliyorum.Wasdzone un bu denli tutulmasinin ve sevilmesinin nedeni sadelikten yana olmasi,abarti hicbir seyin olmamasi ve herkesin esit sartlarda oyanayabilmesi (kaptanlarin,adminlerin gereksiz hook veya yetki kullanmamasi) gibi.
Alıntı

Yok bide çete cyber kalp yazalım
Alıntı

Bozkurt haklı wasdzonu sevmemizin nedeni yani benim sadeliğinden eğer bunları arıyorsan çare Cyber Smile)
Alıntı

bunları cyberin sv sinden görmedim başka bi sv den gördüm ve oşuma gitti paylaşmak istedim
Alıntı

Oda senin düşüncen tabi
Alıntı