Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

PC'den gelen tuhaf ses!

Reklam/Sponsor

Question 

Merhabalar.Anlayan varmı bilmiyorum ama ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.2-3 gün önce JB sunucusunda oynarken tuhaf bi ses geldi uğultu gibi.Maptendir deyip geçtim.Ardından bu olay 2-3 defa daha tekrarladı.Ve sadece oyunda değil.TS3'de falanda devam etti.PC'nin dışından geliyo desem kulaklığı taksamda aynı ses geliyo.Yardımcı olursanız sevinirim...
Alıntı

Ses kasadan gelmiyorsa büyük ihtimalle kulaklığın soketinden kaynaklıdır veya kablosunda ufak bir ezilme vardır
Alıntı

Kulaklık Takmadan Oyna Yine Ses Geliyorsa Kasadandir Büyük İhtimalle Fanı zorlanıyordur kasadan gelmiyorsa kulaklikta sorun vardır
Alıntı

isyancı ruhların uğultusudur. yılın bu zamanlarında kabirlerinden çıkıp insanları korkuturlar.... o.O
Alıntı

(30-01-2017, Saat: 11:47)PrinceofKnights demiş ki: isyancı ruhların uğultusudur. yılın bu zamanlarında kabirlerinden çıkıp insanları korkuturlar.... o.O

Ok.
Alıntı

(En son düzenleme: 30-01-2017, Saat: 20:13 `KieyraS#.)

Ya şimdi şöyle bişey diyim teşekkürler bu arada.Kulaklıkta bi sıkıntı yok çıkardığımdada aynı sorun var.Acaba benmi halüsilasyon geçiriyorm laksmdcşasl

Ama yani tek bu sesler pc başına geçince oluyor...

(30-01-2017, Saat: 11:47)PrinceofKnights demiş ki: isyancı ruhların uğultusudur. yılın bu zamanlarında kabirlerinden çıkıp insanları korkuturlar.... o.O

Olabilir vallaha Big GrinD
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi