Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Pişt Steam Yaz İndirimleri

Reklam/Sponsor

Herkese Selamlar.

Biliyorsunuzki Yarın 22 Haziranda yani Steam yaz indirimleri başlıyor Hangi Oyunlar İndirime Girer sizce ne almalıyım yazarsanız sevinirim
Alıntı

Size ne alayim okudum Big Grin PUBG - FAR CRY 5 - Assassin's Creed: Origins benim tavsiyem bunlar Big Grin
Alıntı

Şu pubg yi al artık da oynayak la , tek başıma canım sıkılıyor Big Grin
Alıntı

Pubg indirime girmez
Alıntı

Benim şahsi kararım online oyun alman offline oyun hikaye modu bittikten sonra sıkar hem bi arkadaşınla oyun oynamak her zaman daha zevklidir Big Grin
Alıntı

(En son düzenleme: 21-06-2017, Saat: 20:53 Proxo.)

Gençler Size 13. Cuma Tavsiye Ediyorum Güzel Oyun Gerilimi Heyecan Her Şey Var Bide Ben ve h1z1 veya pubg almayı düşünüyorum hangisini alam ?
Alıntı

(21-06-2017, Saat: 20:52)Proxo demiş ki: Gençler Size 13. Cuma Tavsiye Ediyorum Güzel Oyun Gerilimi Heyecan Her Şey Var Bide Ben ve h1z1 veya pubg almayı düşünüyorum hangisini alam ?

İkisini de oynamışlığım yok ama şuan herkes pubgye kayıyo gibi istersen pubg al Big Grin
Alıntı

Gang beast alabilirsin [bende alabilirim beraber oynarız]
Not- Pubg alacak paranız yoksa LAST MAN STANDİNG diye ücretsiz ve aynı pubg benzeri bi oyun var onu alabilirsiniz
Alıntı

(21-06-2017, Saat: 15:23)FLASH demiş ki: Herkese Selamlar.

Biliyorsunuzki Yarın 22 Haziranda yani Steam yaz indirimleri başlıyor Hangi Oyunlar İndirime Girer sizce ne almalıyım yazarsanız sevinirim

ARK survival evolved ve portal 2 yi tavsiye ediyorum ark gayet başarılı ama sistem isteyen bir oyun fakat değer ve portal 2 co-op bi oyun gayet zevkli bi oyun
Alıntı

Indirime son 6 saat
Alıntı