Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Selamun Aleyküm Arkadaşlar.

Reklam/Sponsor

(Son Düzenleme: 30-12-2016, Saat: 17:04, Düzenleyen: Gondi'h.)

Öncelikle herkeze merhabalar Ben Mutlu eskiden abimle beraber bu serverde kioShima diye tanınırdık ama malesef abimin bazı eşşekliklerinden dolayı -1 ban yedik. Ama hayla proda oynamaya devam ediyorduk. Bende eski ortamı kaybetmemek için kendime ayrı bir hesap açtım ve içine bir abimden cs : go almasını istedim ve aldı. Eğer okan abi senin için ve yönetim ekibi için sorun olmazsa serverde oynamaya devam edebilirmiyim ?

bence arkadaşa bir şans verilmeli. bakalım okan abi nasıl düşünüyor

OKAN ABİ SENİ PİST'E ALALIM

Top okan abide

Okan abi cevap bekliyorum :?

2 kişi el ele tutuşuğp REL-RE RELRE RELRE deyin okan abi gelir. Smile Oynamanda bir sakınca görmez diye düşünüyorum kaç kişi -1 yedi ama oynuyorlar hala sw de.

Neyse Okan abi cevap vermicek herhalde Serverdeki herkeze hayatında başarılar dilerim..

Cevap verir illa bekle sen Smile

(02-01-2017, Saat: 08:50)BigThunder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 kişi el ele tutuşuğp REL-RE RELRE RELRE deyin okan abi gelir. Smile Oynamanda bir sakınca görmez diye düşünüyorum kaç kişi -1 yedi ama oynuyorlar hala sw de.

Bizimki farklı Mustafa abi :Smile Abimin yüzünden oynamıyorum oda biraz haklı istemsiz onun kide neyse Okan abi nolur geliyim servere

TS banın kalkmaz. Sunucuda banın açılmışsa oynayabilirsin. Herhangi bir yetki sahibi olamazsın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
28-09-2017, Saat: 16:01
Son Yorum: Slowtech
Selamın Aleyküm Proya noldu ? konuyu başlatan Slowtech
2 Cevap - 2,394 Okunma
31-03-2017, Saat: 17:47
Son Yorum: Bora
29-01-2017, Saat: 21:06
Son Yorum: relre
05-12-2016, Saat: 22:22
Son Yorum: relre

Konuyu Okuyanlar: