Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Selamun Aleyküm Arkadaşlar.

Reklam/Sponsor


#1

Merhabalar.Şimdi serverdeki olayda mahrum kaldığım için bu konuyu açıyorum.Diğer forum hesaplarımdan yasaklanmış bulunmaktayım.Sizden tek ricam adam gibi anlayıp konuyu öyle yorum yapmanız.Puldays (Anıl Sınırsız Banlı) Ben (kioShima Ts3 sınırsız yetkilerim alındı) ve Oğulcan (OgO JB'de Mslot Hiç Bir Şey OLMADI) şimdi konuşuyoruz ts3 de sonra Puldays inat etti Dragonite ve Cici'nin olduğu odayı bastı biz o sırada yapma diye küfür ettik.Neyse sonra Ogo ile ben hoperlör kapayıp yukarı kaçtık çekmesin diye.Çekti çekti (ssi var kabul ettiğine dair) ve bunun üzerine relre ve Anarchist yukarı gelip küfür ettikten sonra fırsat vermeden yetkimizi aldıktan sonra ban attılar.Steamdan ben relre ve anarchist'e itiraz ettim.Konuşurken bi anda relre konuyu değiştirip yaranamıyoruz gibisinden konuşup arkadaşlıktan çıkardı.Forumdan -1 yedim,facebooktan yazdım görüldüye aldı cevap gelmedi en son olarakta ts3 banım cumartesi toplantıdan önce açıldı ve gece Fıççık (Oğuz Berk) abime söyledim bu konuyu yarın yaz bi sonuca ulaşırsa söylerim dedi.Ertesi günde Fıççık abimle konuşurken gaza gelinmiş yapılmış bir olay bu dedi sizin bi suçunuz yok anladığım kadarıyla ama Puldays -1 yedi ona bişi diyemem dedi.Ben ona itiraz etmedim tamam dedim geçtim.ŞİMDİ SORUYORUM SİZE HAKLIMI BAN YEDİK HAKSIZMI BAN YEDİK? 

- ADAM GİBİ YORUM YAPMAYACAKSANIZ DEFOLUN BU SAYFADAN BAŞKA KONUYA GEÇİN. - 


SS: http://i.hizliresim.com/vXRPLr.png
Cevapla

#2

İnsanlara iyi niyet göstermek yanlış bi' davranış. Sunucuyu açtığımdan beri tek sıkıntı yaşadığım, pişman olduğum konu bu. Keşke size abi gibi kardeş gibi yaklaşmasaydım, keşke hiçbir lafınızı takmasaydım, keşke adam bana para veriyor yetkili diye onu savunsaydım, keşke sunucu sahibiyim siz kimsiniz amk diyip hep kafama göre takılsaydım, keşke böyle karşı gelenlere hiçbir açıklama yapmasaydım, keşke biri yanlış bi' şey yaptığında onu direk kalıcı olarak uzaklaştırsaydım, keşke ya çocuktur öğrenir demeseydim, keşke o siktimin iyi niyetini göstermeseydim, keşke birini banladığımda açıklamasını yapmaydım, keşke banlayıp sanane amk buranın sahibi benim istediğimi banlarım deseydim, keşke biri bak bu olay yanlış dediğinde 2 saat dil döküp onun yanlış olduğunu adama anlatmak için, bir kalp kazanmak için o siktimin insanlarına açıklama yapmasaydım, keşke de bu sunucuyu açmasaydım da her şey daha güzel olsaydı.

Gelelim senin meselene. Bak kardeşim senin meselende kurunun yanında yaşta yandı. Ve artık böyle olmak zorunda. İki kişi tartışıyor mu? Hem de küfürlü? İkisine de ban. En nefret ettiğim şey saygısızlık. Ben böyle saygısız insanları barındırmak istemiyorum artık bu ortamda. Toplantıda da sert bir dille uyarımı yaptım. Çakallık yapan olursa, kuralları ihlal eden olursa BAN yer. Kalıcı. Bu ortamda bulunmak zorunda değilsiniz. 2311294124 kere söylüyorum. Hayatta CS'den daha önemli şeyler var git oralarda uğraş. CS oynamak istiyorsanda başka sunucuya git. Ya ben aptal mıyım hala da şurada senin anlaman için hala dil döküyorum sana çözüm yolu sunuyorum. Ben burada ne Hakimim ne Adalet dağıtıcısıyım. Bir hata görürsem, dinleyemem. Kim varsa o hataya karışan, burada işi yok. Ben klasik sıradan hayatı olan bir öğrenciyim. Ne savcıyım ne hakim. Burası da bir devlet kurumu değil ki hak hukuk arıyorsun. Siktiğimin basit bir sunucusu işte.

Ben için rahat etsin diye sizin ban yeme durumlarınızıda yazayım.
Puldays = Tüm wasdzone'dan KALICI BAN. Sebep: Özel Sohbetteki insanları rahatsız etme, trolleme.
kiosima/Resul = Tüm wasdzone'dan 5 gün BAN. Sebep: Trollemenin içine dahil olma.
kiosima/Resul = Ardından Tüm wasdzone'dan KALICI BAN. Sebep: "abi 5 gün banlamak gereksiz değil mi?" "hayır da prodaki adminlik ne alaka?" yazılarından ötürü saygısızlıktan, verilen cezayı sorgulamaktan KALICI BAN.
oGo = Tüm wasdzone'dan 5 gün BAN. Sebep: Trollemenin içine dahil olma.

Şimdi bana bunu diyeceksin "OgO JB'de Mslot Hiç Bir Şey OLMADI". Eee çocuk bana ne itiraz etti ne de bi' şey dedi. 5 gün bekledi. Sizin duymadığınız saygıyı duydu. Banı 5 gün sonra açıldı. Sonra dedi ki "abi keşke yapmasaydın alakamız yoktu bizim. neyse olan olmuş" İşte bu adamın başımın üstünde yeri var. Bu adam bu yazısıyla beni mahcup eder. "Lan harbi ayıp oldu çocuğa" dedirtir bana. Sizin "ya ban ne alaka?" sorularınız beni mahcup etmez. Size saygılı olmayı ben öğretemem. Bu ortamda gerçekten bulunmak isteyenler saygılı olmalı.

Sen bu hareketleri yapmak yerine gelip güzelce olayı yazsaydın foruma. "hakkımı yediler" diye taşkınlık yapmasaydın. "bu kadar ban mı atılır" diyip cezayı sorgulamasaydın. "ya ben özür diledim onlardan hadi aç banımı" demeseydin ve burada babanın uşağı yok, robot değiliz biz. Dediğim yolu izleseydin 5 gün sonunda bi' şey olmamış gibi devam ederdin. Sen şimdi "hak hukuk" sormuşunda burada hak ve hukuk yok. Eline vurup ekmeğini almıyoruz. Seni wasdzone'da bulunman için kelepçelemiyoruz. Burada oynamak istiyorsan kurallara uyacaksın, verilen cezaya saygı duyacaksın. Senin değil yani bu hak anladın mı?

Umarım bu yaşadığın olaylardan ders çıkarabilmişsindir umarım faydasını görürsün ilerde. Taşkınlık yaparak bi' yerlere gelemezsin.
Ha beni mi soruyorsun? Ben egoistin tekiyim be. Çünkü bi' şeyleri sana anlatabilmek için vaktimi ayırıp bu kadar yazıyı sana yazdıran aklımı sikeyim. O kadar umursamazım ki "konuyu silmek" yerine "ya bsg" demek yerine bu kadar yazıyı yazıyorum sana bi' şeyler anlatabilmek için. Derdimi sikeyim.

Konu kilit. Forumdan bu hesabıda uzaklaştırılmıştır. Tekrar yeni hesap açıp yazaı yazarsa kalıcı IP ban atılacaktır.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
28-09-2017, Saat: 16:01
Son Yorum: Slowtech
Selamın Aleyküm Proya noldu ? konuyu başlatan Slowtech
2 Cevap - 2,368 Okunma
31-03-2017, Saat: 17:47
Son Yorum: Bora
29-01-2017, Saat: 21:06
Son Yorum: relre
Selamun Aleyküm Arkadaşlar. konuyu başlatan Gondi'h
9 Cevap - 5,600 Okunma
02-01-2017, Saat: 19:37
Son Yorum: relreKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi