Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Skin Takibi

Reklam/Sponsor

Skin takibi budur. İç içe girmek kaidesi yoktur yani. Allah aşkına artık bu skin takibi konusu hakkında spam yapmayın. Bu fotoğraf forum da destek şikayet'te 'Destek okan bey help' başlıklı ExTRaa'nın açmış olduğu konuda ki yorumdur. Yeter da bıktık artık şu konudan.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Bide arkadaşlar skin takibinin üzerinizde ki kostumle uzaktan yakından ilgisi yok, lütfen şunu bi anlayın

(11-01-2017, Saat: 02:04)KavuncuAmca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bide arkadaşlar skin takibinin üzerinizde ki kostumle uzaktan yakından ilgisi yok, lütfen şunu bi anlayın

+1 , 'Kostüm var diye mi bunlar' diye isyan etmeyin yani...

Benim konumda http://forum.wasdzone.com/showthread.php?tid=705 herşey yazmakta okuyun .

skin takibi haramdır hak gg yazmak daha da haramdır.

(11-01-2017, Saat: 11:27)PrinceofKnights Adlı Kullanıcıdan Alıntı: skin takibi haramdır hak gg yazmak daha da haramdır.

Ferdicim daha bugün komutunda oldu adamla iç içeyim vuruyovsunuz yoavğ millet fiviğ yiyoğv fiviğ

Ferdi adamları çiuv diye atıyorsunuz yaf böyle olmaz ama ha

Geçen gün banada yaptılar skin takibin ne olduğunu bilmiyolar bide bunu yapan muhafız adamın içine girdim 3-4 saniye sonra çıktım vurdu neymiş adamın içinden çıkmışım skin takibi değişmiş ne alaka

skin takibini herkez skinleri farklı ise sıkıntı olmaz diyor. öğrenirler merak etme

"skin takibi" mezvuzu uzar gider. Seneler öncede aynıydı 10 yıl sonra da tartışma konusu olacak mevzu gibi bi' şey bu Big Grin
Ben size bi' de şunu söyleyeyim. Skin takibinin kalkmamasının sebebi; oyunda uyanıklık yapabilen veya anlıkta olsa yanlış bir hareket yapanların zevkini kırmak istemememiz. Skin takibi serbest olsa; oyuna giden adam sayısı 30 ise 10 a düşer.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
skin konuyu başlatan GereksizEv
3 Cevap - 2,123 Okunma
30-08-2017, Saat: 22:27
Son Yorum: VueenX
Skin Takibi konuyu başlatan Dayken
9 Cevap - 6,075 Okunma
17-02-2017, Saat: 00:55
Son Yorum: AYTARRAGI
Skin takibi konuyu başlatan omerlion123
1 Cevap - 2,122 Okunma
13-02-2017, Saat: 22:23