Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Soccerjam Turnuvasi (TOP Turnuvasi) :]

Reklam/Sponsor

Heart 

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bi konu açmıştım ve yoğun ilgi sonrasi bu turnuva artik hayal degil gerceklescek. 

Peki nasil olcak? Öncellikle katilim beddeli wasdzonun jailbreakde para birimi olan kredididen daha doğrusu takim basi 5000 kredi olacaktir. Takimin player sayisi maximum 5 dir. Peki nezaman gercekllescek? Öbür hafta cumartesi 05.08.2017 saat 17:00 de baslayacaktir . Peki nasil katilabiliriz? Bu konu altina maximum bes kisiden olusan takim adinizi, kim kaptan oldugunu ve kimler takimda bulunmaktadır yazmaniz yeterlidir. Peki katilim bedelleri nezaman toplancaktir? Katilim bedelleri ben Stalkerxx3 tarafindan takimlarin kaptanlarindan cumaya yani 04.08.2017 tahrine kadar toplanacaktir bu konunun altina yorum attiktan sonra. Yani takimin kredi katilim bedellini toplamadan lütfen basvuru yapmayiniz. Peki hangi takimlar birbirinle kapisacak? Bu online randomizer tarafindan ayarlancaktır. Peki benim daha sorularim var kime danismam lazim? Her zaman sorularinizi cevaplicak ve  daha net bilgiler icin Stalkerxx3 ekleyip sorunlariniz cevaplanacaktir 

Hepinize iyi oyunlar. Saygillarla Stalkerxx3.

Alıntı

jb oynamayanlar nereye sıçacağ
Alıntı

Takim adi: Köylü Spor
Oyuncular: Stalkerxx3, Kitzero, Falchon Angel, oKaraElmasCık, berk <3
Takim kaptani: Stalkerxx3
Alıntı

takım listesinde sıkıntı var galiba, Kitzero bizim takımda çünkü
Alıntı

Aliye paralari atmayin kumarbaz gider hepsini harcar Big Grin
Alıntı

Alıntı