Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Steam Üzerinden Gelir Elde Edin!

Reklam/Sponsor

Steam üzerinden gelir etmeye ne dersiniz?

Peki nasıl mı olacak?

Bunlar için bir kaç yöntem var.

Al / Sat 

Steam'in en gözde oyunu olan Counter Strike GO oyun içi skinler bulundurur. Bu skinler borsa gibidir, fiyatları çıkıp inmektedir. Bu olay dolara dayanmaktadır. Steam'a komut verip istediğiniz bir item örneğin bugün ki fiyarı 19 TL, steama komut vererek bu item 15 TL'ye düşünce hemen almasını istiyoruz. Bu yöntem sadece item fiyatı düşmesi ile ilgili değil, örneğin bir arkadaş skini satacak bakıyor 19 TL hemen satılmaz diyerekten 15 TL'ye koyuyor ve verdiğiniz komut sayesinde steam hesabınız hemen çekiyor. Sizde çektikten sonra 18 TL'ye koyarak rahatça satabilirsiniz.

Peki Steam'a komut nasıl verilir?

Satın almak istediğimiz itemi Topluluk Pazarı'nda açıyoruz.
bLyONj.png
" Sipariş Ver " butonuna basıyoruz . 
V3EZ4j.png

Mavi olan kısıma almak istediğiniz TL miktarını girebilirsiniz. Böylelikle biri Girdiğiniz fiyata satmak istediği zaman direk olarak alabilirsiniz.

NOT : Bu yöntem ile 1 ayda 600 TL kazanmdığım oldu, aktif olmanız yeterlidir.

Dip Not : Bu olayın otomatik yapmasını sağlayan botlar var araştırmaktayım bulursam konuya ekleyeceğim!

Bir kaç farklı yöntemler de var arkadaşlar inşallah onları da yakında paylaşacağım .

Konu tamamen bana aittir//!

Annadim abe
Eline saglik guzel yazmissin

Teşekkür ederim

Gereksiz ve saçma açıkçası, bunu bilmeyen Steam üyesi pazar ile ilgilenmiyordur.

Bende bu yazımla pazardan gelir elde edebileceklerini dile getirdim saçma olan kısım neresi?

saçmalık öznel bir kavramdır...

cs go fast yüzünden skin ile ilgilenmeyi bıraktım 25 dolarımı kaptırdım Sad(((

Valla kanka ağzına sağlık iyi olmuş paylaşman.Ama artık Skin Almayı Bıraktık Ya Smile Yazı Güzel Olmuş Repini Verdim

Hemen pes etme bugün 25 alır yarın 50 verir bilemezsin ama bence kasa açma işi saçma rulet oyna kendi kaderini kendin belirliyosun Smile Yorumlarınız ve repleriniz için sağolun elimden geldiğince Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
STEAM PROFİLİNE +REP TOPLULUGU konuyu başlatan Samy KİNG
22 Cevap - 11,258 Okunma
30-07-2019, Saat: 00:38
Son Yorum: RinX
Beleş Steam Kuponu konuyu başlatan Kuluku
3 Cevap - 640 Okunma
13-03-2019, Saat: 12:50
Son Yorum: Kuluku
04-06-2018, Saat: 18:14
Son Yorum: PatikliPenguen
Steam Key konuyu başlatan Flexible