Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Sunucu Sorunları Hakkında

Reklam/Sponsor


#1

YOWO5Z.jpg
Hayatta Kalanlar!
 
 
Hepinizin yaşadığı sunucu ve bağlantı sorunlarıyla ilgili bir açıklama yapmak istedik. Öncelikle, size uzun bekleme süreleri ve başka sorunlar yaşatan sunucu problemleri için özür dileriz. Geliştirme ekibimiz sürekli artan eşzamanlı oyuncu sayısı ve bu nedenle ortaya çıkan sorunlarla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Tüm çabalarımıza rağmen, oyuncu sayısının zirve yaptığı zamanlarda bazı problemler yaşandı ve bu problemlere yeterince çabuk çözüm getiremedik.
 
Erken Erişim süresinde azami olarak 1 milyon eşzamanlı oyuncu olacağını öngörmüş ve giriş sunucumuzu buna göre planlamıştık. Buna karşılık, Temmuz aynın başından beri eşzamanlı oyuncu sayımız hızla yükselmeye devam etti ve 1.7 milyona dayandı. Yeni bir sunucu mimarisi tasarlamaya başlamamıza rağmen, oyuncu sayısının artış hızı bizim geliştirme hızımızı aştı ve sizin de tecrübe ettiğiniz sunucu sorunları ortaya çıkmış oldu. Gelecekte daha da artmasını beklediğimiz eşzamanlı oyuncu sayısını kaldıracak çalışmaları yürütüyoruz.
 
Sunucu problemleri dışında optimizasyon üzerinde de hiç durmadan çalışıyoruz. Sunucu ve optimizasyon sorunlarını çözmek birinci önceliğimiz. Takımımız tüm sorunlar çözülmeden rahat etmeyecek!
Cevapla

#2

PUBG TÜRKİYE AÇIKLAMA YAPMIŞ HEMEN GİDİP FORUMA YAPIŞTIRAYIM
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi