Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Sunucuya gelmesini istediğiniz özellikler

Reklam/Sponsor

Baba şu olsa süper olur böyle olsa şöyle olur dediğiniz fikirleri gönderin bakalım

Not: dalgaya bağlayanları tab2 banlarım
Alıntı

!tisinla t yi rastgele mapin bir yerine ışınlayıp freezler. Saklambaçta en seri yöntem olup şans işi bir saklambaç ortamı sağlar.
"Işınla beni Scotty!"
Alıntı

yapılır yapılırda her mapde en az 30 35 tane kordinat belirlemek lazım buna
Alıntı

(18-11-2016, Saat: 22:36)PrinceofKnights demiş ki: !tisinla t yi rastgele mapin bir yerine ışınlayıp freezler. Saklambaçta en seri yöntem olup şans işi bir saklambaç ortamı sağlar.
"Işınla beni Scotty!"

Bu eklenti çok zor. Her mapin koordinatları farklı. Rastgele bir yere ışınla derken buglı, siyah yerlere ışınlama olasılığı çok yüksek. Banator'un da dediği gibi her mapte farklı koordinat belirlenirse olur. Ama o da olmaz neden olmaz sürekli aynı yerlere ışınlanılacağı için yerleri ezbelemiş oluruz ve gereksiz olur.
Alıntı

(19-11-2016, Saat: 13:58)relre demiş ki:
(18-11-2016, Saat: 22:36)PrinceofKnights demiş ki: !tisinla t yi rastgele mapin bir yerine ışınlayıp freezler. Saklambaçta en seri yöntem olup şans işi bir saklambaç ortamı sağlar.
"Işınla beni Scotty!"

Bu eklenti çok zor. Her mapin koordinatları farklı. Rastgele bir yere ışınla derken buglı, siyah yerlere ışınlama olasılığı çok yüksek. Banator'un da dediği gibi her mapte farklı koordinat belirlenirse olur. Ama o da olmaz neden olmaz sürekli aynı yerlere ışınlanılacağı için yerleri ezbelemiş oluruz ve gereksiz olur.

relre yorum kilit dedi
Alıntı

Öncelıkle sa mablerde ff esnasında komutcunun alıcagı kısılerı 1. bolge hucreler yasak sılah odası ınfaz dememesı gıbı bunu ayberk veya kerem abı obama mabınde çok soyluyorlar yapıyolar cok uzun oluyor !yasak yazarak veya !yasakbölge yazarak olabılr tam anlatamamıs olamaya bılırım ama naldıysanız bakarsınz :d kg
Alıntı

(En son düzenleme: 19-11-2016, Saat: 20:31 PrinceofKnights.)

(19-11-2016, Saat: 20:20)SweetZ demiş ki: Öncelıkle sa mablerde ff esnasında komutcunun alıcagı kısılerı 1. bolge hucreler yasak sılah odası ınfaz dememesı gıbı bunu ayberk veya kerem abı obama mabınde çok soyluyorlar yapıyolar cok uzun oluyor !yasak yazarak veya !yasakbölge yazarak olabılr tam anlatamamıs olamaya bılırım ama naldıysanız bakarsınz :d kg
Aslında çok iyi bir fikir. Ben de bu fikiri bu temellerle destekliyeyim. !yasak yazınca bu komutu uygulayan komutçu direk beacon alsa ve mesela bu komutçu merkezde olmak üzere 30metre çaplı bir alana çekse herkesi(yani teleport değil o komut yazılınca alan dışında durmamaları gerekir zaten) ve o alan dışındakiler 5er 10ar damage yese çok hoş olur. Komutu yazmadan 10saniye önce de uyardık mı tamamdır Smile. Uğraşı fazla olur biraz ama değer bence.
Alıntı

Bence sw'ye !ws yerine, kredi karşılığında !ws deki skinleri satın alabileceğimiz bir şey yapılabilir ya da csgonun kendi sistemindeki gibi her map değişiminde swye özel kasa düşsün oyunculara yani kasa dediğim sol altta chatte yazacak şekilde normal kasadan bahsetmiyorum. İşte .... nickli kişiye ... kasası düştü gibi gibi.... Çok güzel olurdu aslında Big Grin
Alıntı

(En son düzenleme: 10-12-2016, Saat: 20:38 WalterQS.)

Bak şimdi ar ge baba napıyosun biliyomusun. Alıyosun bir c4 veriyosun her round t'den farklı bir kişiye c4e tıkladığında 10 saniyelik bekleme süresi oluyor değişebilir fark etmez. Sonra 10 saniye geçtikten sonra bu c4 patlıyor belli bir hasar veriyor hem t'ye hem ct'ye. Ct o 10 saniye içinde adamı vurursa patlamasın. best fikir
Alıntı

Günlük girişe kredi verilsin bir günde 4 saat aktifsen swde 100 kredi vs cunku benim gibi her zaman aktifler var
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi