Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Team AURORA’dan Hile İddialarına yanıt

Reklam/Sponsor


#1

Euro Cups kapsamında oynanan SuperMassive - Team Aurora  karşılaşmasının ardından SuperMassıve oyuncusu Legoo , Team Aurora oyuncularının hile kullandığı iddiasında bulunmuştu. Aurora takımından bu iddiaya karşılık cevap geldi . 

Aurora oyuncusu crushh'ın  anlatımıyla yaşananlar :

Merhaba arkadaşlar; Euro Cups kapsamında mücadele eden cs-go takımımız hakkında yapılan asılsız kural ihlali ile ilgili açıklama.(insan okuyacak bunu demeyin en azından bir göz gezdirin 1f61b.png:p )

Oyuncumuz crushh 'ın anlatımı ile;

Öncelikle herkese selamlar. Ne yazık ki istemeden de olsa "LEGO" nickli oyuncunun yaptığı haksız ve yanlış açıklamalarına cevap vermek zorundayım. Bildiğiniz üzere benim faceitten banlandığım hesabın linklerini paylaşmış ve profesyonel bir oyuncu nasıl hesabını satar demiş, bunun profesyonellikle ilgisi yok. Gelelim benim o hesapları sattığımın kanıtlarına ve o hesap banlandığında o hesapta benim olmadığımın ispatına. Aşağıda paylaşacağım linkler hesabı benim adıma satan arkadaşın satılırken yaptığı Skype konuşmalarının linkleridir;linkler bunlar, burada her şey açık olarak görülmekte. Şu şekilde bir soru sormuş kendi kendine, "hesapta atılan son maçlar şu anki takım arkadaşları ile, hesabı alan kişi faceitte maç atmadan nasıl faceit banı yer?" Bunun cevabı ise banlanan hesabın FPL-c maçına girip ("Faceit Pro Leauge Challenger") warmupda yani maç başlamadan önce oto ban yemesi sonucunda maç iptal olmuş ve hesap ban yemiştir bunun ispatına şu linkten ulaşabilirsiniz. 
https://www.faceit.com/…/68ae5fba-33dd-4961-aba9-ac4ac42c41… ( tarih ve saate bakın hepsi uyumlu maç başlarken hesap banlandığı için son maçlarında gözükmüyor. )Ayrıca Skype konuşmalarında hesap 23 Ağustosta satıldığı gösteriliyor. Hesap için alınan keylerin linki;
https://gyazo.com/a29aec721306ab0e95f21821cb3059c8
Bu linke girerek satılan hesabın son maçlarına girebilirsiniz;
https://www.faceit.com/en/players/CrsH/stats/csgo
23/08/2016 - 00:44 tarihli en son oyun oynandıktan sonra hesap yeni sahibine teslim edilmiştir. Skype konuşmalarını incelerseniz maçta olduklarını bitirmek üzere oldukları konuşmada geçiyor zaten.

Bu tarihten sonraki 3 maçı yeni sahibi oynayıp kaybetmiştir. Faceit levelini 9'a düşürdüğü için tekrar iletişime geçip 10 level yapabilir misiniz diye sormuştur. Bende kabul edip hesaı tekrar alıp 10 levele yükselttim ve karşılığında aldığım keylerin linki;
https://gyazo.com/d6d9059907ae1e18c5ecec2161e145d8
25/08/2016 - 23:06'dan itibaren takım arkadaşlarımla hesabının elosunu yükseltmeye başladık. Hesabı biz teslim ettikten sonra girdiği ilk maçta hesabın yeni sahibi basit bi hile açıp oto ban yemiştir. Yukarda linkini paylaşmıştım.

Benim adıma hesabı satan arkadaşa gelen geri bildirimler de aşağıdaki linkte mevcuttur;
https://www.epicnpc.com/itrader.php?u=409793

Konularını veya ona gelen yorumları incelerseniz genelde hesap alıp sattığını görürsünüz zaten.

Bu arada bir de şöyle yazmış "şu an kullandığı, satın aldıgı 5 yıl rozetli steami" demiş o satın aldığı dediği hesabı ben 
5 yıl önce açmıştım ve cs 1.6 için kullanıyordum.Satın aldı dediği hesabın da benim hesabım olduğunun kanıtının linkini şuraya bırakıyorum isteyen baksın
http://hizliresim.com/QQ6z5k gördüğünüz üzere kullanıcı adı crusheads bunu değişme imkanınız yok açarken bu şekilde koymuştum bundan tam 5 yıl önce.Umarım bu konu uzamaz çünkü sebepsizce klüpler etkileniyor. Böyle bir şeyin olmasını asla istemem.

Team Aurora olarak ligin başında da böyle şikayetler aldık ve yetkililerden hesapları incelemelerini rica ettik gerek hesapların incelenmesinde gerekse demoların tekrar kontrol edilmesinde herhangi illegal aktiviteye rastlanmamıştır. Bu konu hakkında ilk ve son açıklamamızdır. Kanıtsız iddialara kulak asmamanızı rica eder, ilginiz, anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
18-06-2018, Saat: 23:57
Son Yorum: USUYORUMKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi