Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

uzun süre yokum

Reklam/Sponsor

Information  (En son düzenleme: 09-07-2018, Saat: 23:04 4pro bey.)

uzun süre yokum
Alıntı

Şu hg atma oyununu oynatma tavsiyemdir..
Alıntı

http://forum.wasdzone.com/showthread.php?tid=978 Bu konuyla benzerliği olduğunu düşünüyorum.
Alıntı

Uzun süren oyunlar oynatma, hücrede,donda çok fazla bekletme insanları. Chati oku ama her söyleneni ciddiye alma eğlen eğlendirmeye çalış. Her söyleneni kişisel algılama takma kafana iyi forumlar <3
Alıntı

Şu lanet olası Maplerin lanet olası kapılarını açınca para kaybetcekmiş gibi davranma ve kapı aç 2. uzun süren oyunlar yapma 3. Birisi kom değiş kal yazarsa korkma eğer yapmazsan asıl o zaman değiş verirler 4. Genellikle komuta geçtiğinde FF yapıyosun sonra saçma saçma oyunlarla hak yiye yiye alıyosun yapma 5. arkadaşlarını kayırma geçen komutunu dinledim TS baktım ve TS'deki arkadaşlarını kayırdığını onlara oyun kazandırdığını gördüm yapma 6. Şu soğuk esprilerini yap ama biraz azalt 7. Sadece komuta geçmek için geçme eğlen ve eğlendir zaten sen eğlenirsen herkes eğlenir.
Alıntı

Yüce teksen yine haklı
Alıntı

(06-03-2017, Saat: 23:39)TEKSENTR3 demiş ki: Şu lanet olası Maplerin lanet olası kapılarını açınca para kaybetcekmiş gibi davranma ve kapı aç 2. uzun süren oyunlar yapma 3. Birisi kom değiş kal yazarsa korkma eğer yapmazsan asıl o zaman değiş verirler  4.  Genellikle komuta geçtiğinde FF yapıyosun sonra saçma saçma oyunlarla hak yiye yiye alıyosun yapma 5.  arkadaşlarını kayırma geçen komutunu dinledim  TS baktım ve TS'deki arkadaşlarını kayırdığını onlara oyun kazandırdığını gördüm yapma 6. Şu soğuk esprilerini yap ama biraz azalt 7. Sadece komuta geçmek için geçme eğlen ve eğlendir zaten sen eğlenirsen herkes eğlenir.

Serverde 30 kişi varsa 20 si eğleniyor kalan onuda zaten.beni sevmeyenler ... Tsde eğer adam kayirdigimi ıspatlayan veya öyle bir şey yaptıysam zaten ben bitmişim demektir ..... Soğuk espiri değil bence onlar c.....ve w7,teksen,whip,sucuk siz 4 liden başka komdk yazan yok .....diğerleri doğrudur
Alıntı

Ben hiçbir komutçuya kom d k yazmadım çünkü bu bence bir hakarettir. Kişilerin kendi fikirleri var benim fikrim budur. Yazdıysam kom değişme kal falan yazmışımdır. Ama ilk defa sen de kom d k yazdığımı hatırlıyorum. Burada kimse kimseye bir kin beslemiyor bence , bunu söylememin sebebi her konu da 4 isim veriyorsun. Bu 4 isimi karşına almak yerine bu 4 isimin neden böyle yaptıklarına bakıp kendine doğru yakınlaştırmanı öneririm.
Alıntı

Kardeş her komutçuda yapsam neyse sadece sende yapıyorum bizi suçlicana biraz dön ve komutuna bak veya komutunu videoya al ve ne kadar sıkılarak izlediğini gör
Alıntı

Kurt baba oynatmadığın sürece sıkıntı yok Smile
Alıntı