Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

uzun süre yokum

Reklam/Sponsor

(Son Düzenleme: 09-07-2018, Saat: 22:55, Düzenleyen: 4pro bey.)

uzun süre yokum

Bu komutçuların elinde oylamaya koymayın sadece server çöktüğünde açılır. Pgg'yi seviyorum ama madem hoşunuza gitmiyor bu güzel bir çözüm olabilir.

HAKLISIN BENCEDE İP KZ DEN BASKA BIDE TG FİLAN OYNATILIYO NEW KOMUTCU MAPİ ASDASDJALSKD

Sabahın 5inde 10 kişiyle dojo mapımıyı oynayalım ?

silinsin değilde azaltılsa iyi olur. ama burdaki amaç t tarafını eğlendirmek olduğu için ve çoğunluğun fikri pgg oynamaktan yana olduğu için komutçular oylamaya koymak durumunda kalıyor. böyleliklede !setnextmap pgg'yi görmek çokta zor olmuyor Big Grin

Tesadüf müdür nedir bilmiyorum ama her girdiğimde PGG haritası açık oluyor çıldırıyorum Big Grin Belki akşamları girdiğimden olabilir ama şu harita günde iki defadan fazla açılıyorsa bence bunun bir sınırı olmalı. PGG'nin oylamalarda sürekli açılma nedeninin çoğu oyuncunun haritayı iyi bilmesi olduğunu düşünüyorum. Eğer bir günde hangi haritanın kaç saat oynandığı yetkililer tarafından görülebiliyorsa PGG'nin oynanma süresine bakılması ve eğer diğer haritalardan fazla ise en azından wasdzone v2'yi PGG'ye göre daha sık açarak wasdzone v2'nin PGG'den daha çok bilinmesi için bir adım atılabilinir. Sonuç olarak elimizde artık çok fazla monoton bir hal almış PGG mapının yerine zaten sürekli geliştirilebilecek bir yapıda olan ayrıca bilinen bir wasdzone v2 haritası olacak. Hee eğer benim her girdiğimde PGG haritasının açık olması bir tesadüf ise bu söylediklerimi boş verin Big Grin

Gametrackera göre geçtiğimiz hafta %30 pgg oynanmış 30-40 tane jb mapi varken..

(06-08-2017, Saat: 20:51)flap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabahın 5inde 10 kişiyle dojo mapımıyı oynayalım ?

Buda ayrı bir insan (ts3 gelirsen insan kelimesi yerine daha yaratıcı şeyler söyleyebilirim) SERVER ÇÖKSE BİLE PGG AÇILIYOR,SUNUCU PGG OLDU

SOBOHON BOSONDO DOJO MO OYNOYOLOM

(11-08-2017, Saat: 18:37)4pro bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-08-2017, Saat: 20:51)flap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabahın 5inde 10 kişiyle dojo mapımıyı oynayalım ?

Buda ayrı bir insan (ts3 gelirsen insan kelimesi yerine daha yaratıcı şeyler söyleyebilirim) SERVER ÇÖKSE BİLE PGG AÇILIYOR,SUNUCU PGG OLDU

SOBOHON BOSONDO DOJO MO OYNOYOLOM

Tüm kredinin silinmesi sende baya bi acı yaratmış anlaşılan Big Grin

Valla ben tam olarak hatırlamıyorum kim vardı komutta ama kavuncu beydi galiba, o kadar eğlenmişiz ki aklımda kalmış sanırım sabah 6 ya 5 geçe mi ne sw resetlenene kadar dojoda oynadık en fazla 7 kişi falandık. Baya geçti üzerinden o zaman undertale bile yoktu galiba serverda. Doğru komutçu yanlış zamanda ve yanlış yerde herşeyi yapabilir. Kişi sayısına göre map açılması sadece bir klişe.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Uzun süre yokum yada hiç yokum konuyu başlatan 4pro bey
15 Cevap - 4,360 Okunma
19-07-2018, Saat: 18:27
Son Yorum: Mind
uzun süre yokum konuyu başlatan 4pro bey
6 Cevap - 2,557 Okunma
26-05-2018, Saat: 20:59
Son Yorum: Kuluku
uzun süre yokum konuyu başlatan 4pro bey
22 Cevap - 6,480 Okunma
19-05-2018, Saat: 01:30