Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

wasdzone Eskişehir komutçu toplantısı

Reklam/Sponsor

Smile 

Bugün katılımı yüksek bir toplantı yaptık. Fotoğrafta da görüldüğü üzere Eskişehir'de bulunan komutçuların %100 katılımıyla gerçekleşen buluşmada Eschweiler kardeşimle tanıştık sohbet ettik. wasdzone'un aile gibi olan ortamının iyice farkına vardık. Darısı diğer şehirlerin başına. 

[Resim: r3rZRz.jpg]

İkimiz de fotoğrafta eşşek gibi çıkmışız maksat buluşma gözüksün.
Alıntı

Haniginiz Baran Hanginiz Orhun abi şimdi Big Grin ?
Alıntı

(soldaki ben)
Alıntı

Wow Yakışıklı Her ikiside tabi Big Grin
Alıntı

Paket masada tabi Big Grin
Alıntı

Güzel etkileşim
Alıntı

Vovovo Big Grin
Alıntı

Reklam kokan hareketler bunlar cocacola reklamı yapılmış fotoda 3 kişi var 3 tek sayı coca cola illumemati markası 3 tek sayı 1 de tek sayı illumematide tek göz var orhunun gözleri baygın baygın bakıyo masada 2 soda şişesi var Rockfeller ın 2 kolu vardı buda bi bağlantı ve masada neden tek dal var 2side illumemati bunların
Alıntı

Smile 

(18-05-2017, Saat: 01:08)BOZGURT54 demiş ki: Reklam kokan hareketler bunlar cocacola reklamı yapılmış fotoda 3 kişi var 3 tek sayı coca cola illumemati markası 3 tek sayı 1 de tek sayı illumematide tek göz var orhunun gözleri baygın baygın bakıyo masada 2 soda şişesi var Rockfeller ın 2 kolu vardı buda bi bağlantı ve masada neden tek dal var 2side illumemati bunların

okumadım tekerleme gibi bir şey olmuş repini verdim Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Alıntı

Alıntı