Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Wasdzone Geographicz BÖLÜM:2 SLOTLAR

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 25-04-2017, Saat: 18:47 Arya Stark.)

Wasdzone Geographicz'in İkinci Bölümüne Hoşgeldiniz Bu Bölümde Slotları İncelicez.İyi Okumalar
-Slotlar Serverde Yetkileri Kısıtlı Olan Garip Genellikle 18 Yaşından Küçük Garip Kimsesiz Kişilerdir. Slotlar Genellikle Komutcular Tarafından Ezilen Şahıslardır Genel Olarak Komutcular Tarafından Kicklenirler Sebeb ise Büyük İhtimalle Gereksiz Yetkidir Kısaca Çoğu Zaman Komutcuların Gazabına Uğrayan Relre Tarafından Haksızlığa Uğrayıp Az Yetkisi Olan Ve Komutculara Yetkisi Yetmeyen Garip İnsanlardır.Slotların Bir Kısmı Sadece Yeşil Yazı İçin Slotluk Alanlardır Bu Şahıslar Çok Konuşkanlardır Sohbetleri Güzeldir . Bir Kısmı İse Herşeye Karışan Ve Yetki Yazanlardır Genellikle Variolis denen Şahıs Tarafından Kicklenirler BKZ: Arya . Bir Kısmı İse Bir Türlü M Slot Olamayanlardır Bunlar Genellikle Cumartesi işleri Olduğundan Değilde Tsye Girmeye Erindiğinden Veya Unuttuğundan Olmazlar. Büyük Bir Kısmı İse Milletin Suçunu Arayıp Gaglamaya Ve Mutelemeye Çalışanlardır Genellikle Cheata Yazdıkları Küfür Spam Hakaret Yasak Beylerdir Bu Şahıslardan Hep Tiksinmişimdir Ama Artık Bende Öyleyim Bunlar BKZBig Grineagle Master (eski slot), Rebel , Trafalgar Law, Arya dır. Ve Sıra Geldi Havalı Komutlarını İyi Kullanan Slotlara Bunlar İyi Kalpli Oyununu Oynayan İnsanlardır Komutcuya Ellerinden Geldiği kadar Yardımcı Olurlar BKZ: Kuluku, Kitzero. 
VE BURDAN WASDZONE GEOPRAPHİCZ YÖNETİMİ OLARAK SESLENİORUZ SLOTLARIN YETKİSİ ARTSIN KOMUTCULARA YETİŞSİN 
Yeni Bir Wasdzone Geographicz Bölümünün Sonuna Geldik Yarın 18.00 Da Yönetimi İncelliyeceğiz.

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı

Hayirli geceler. Jailbreak server neden yok artik?
Alıntı

(23-04-2017, Saat: 02:16)Kitapsiz demiş ki: Hayirli geceler. Jailbreak server neden yok artik?

Şimdilik kapalı diye biliorum sıkıntı var galiba yakında açılır
Alıntı

1.Beni ilk sıraya lider olarak yazman gerekirdi -rep
2.komutçular gereksiz yere kimseyi kicklemez -rep
3.slotların yetkisi artsın demişsin okan abinin tekniği ile sana yanıt veriyim al
https://www.youtube.com/watch?v=py8XBoSoJYM
Alıntı

(23-04-2017, Saat: 02:33)BOZGURT54 demiş ki: 1.Beni ilk sıraya lider olarak yazman gerekirdi -rep
2.komutçular gereksiz yere kimseyi kicklemez -rep
3.slotların yetkisi artsın demişsin okan abinin tekniği ile sana yanıt veriyim al
https://www.youtube.com/watch?v=py8XBoSoJYM

Öncellikle hicbir yazimda kimseyi kimse in lideri diye yazmam 2. Ye gelirsek ben orda gereksiz yere kicklior diye birsey demedim hatta orda gereksiz yetkiden olur genllikle yazmisim 3. Su ise yazılarım tamamen mizah amacli kimse alınmasin ve üzülmesim tabikide unttuklarim olucak
Alıntı

ellerine sağlık. yarın ki bölümü heyecanla bekliyorum Big Grin
Alıntı

Sunucunun bekası için yapılan her şey mübahtır demeyeceğim tabi ki de. Bundan sonra daha hafif uygulamaya dikkat ederim yetkilerimi. Bu arada slotların bende yeri her zaman ayrıdır unutmayın gençler seviliyorsunuz. Sonuçta bu sunucuyu ayakta tutan sayılı kolonlardan birisiniz. Bölümlerin devamını bekliyoruz kış diyarının hırçın kızı.  Big Grin
Dip Not: Sana bir logo yapalım bu gitmiyor.
Alıntı

Rabel kim
Alıntı

Komutçu M.Slot'ları unutmuşsun Kappa
Alıntı

(23-04-2017, Saat: 10:14)Flexible demiş ki: Komutçu M.Slot'ları unutmuşsun Kappa
Samy ve zined benim gözümde halla komutcu zaten dayanamayıp geri alirlar tagı
Alıntı