Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Wasdzone Geographicz BÖLÜM:3 Yönetim/Kaptanlar

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 25-04-2017, Saat: 02:19 Arya Stark.)

Wasdzone Geographiczin Bir Bölümüne Daha Hepiniz Hoşgeldiniz Winterfell Buz Gibi Bilgiler Kanalından Hepinize Selamlar Yolluyoruz ----İyi Okumalar----
-Bu Bölümümüzde Kameralarımıza Yakalanan Yönetimi Ve Kaptanları İnceliceğiz.
KAPTANLAR  
1- İlk İnceliyeceğimiz Şahıs Flash. Bu Şahıs Serverde Genelde Online Bulabileceğiniz Bir Arkadaşımız Yetkilerini Sıklıkta Komutculara Yardım Etmekte Kullanır Ve Çoğu Kişi Tarafından Sevilen Bir Kişidir .Serverin Zenginlerindendir Kameramıza Yakalanan Son Kredisi 105K'dır Arada Bir Sinirlenen Ama Sinirlense Bile Çok Sert Bi Şekilde Ortaya Koymuyarak Azap Seviyesi %5 Dir.
2- İkinci Şahısımız İse Cpt Vexor. Bu Şahıs İse Serverde Sıklıkla Online Bulabileceğiniz Bir Arkadaşımız Yetkilerini Kullanır Komutculara Yardım Etmekte Ve Playerleri Düzene Sokmakta Bu Adam Online'ken 2 Defa Düşünmeniz Önerilir Yoksa Gag , Mute , Kick Gibi Hafif Cezalara Mağruz Kalabilir  Eğer Çok Sinirlendirirseniz Ban Bile Yiyebilirsiniz Serverin Zenginlerindendir Kameralarmıza Yakalanan Son Kredi Rakamı 140K'dır Azap Seviyesi İse %18.5'dir.
3- Sıradaki Şahısımızın İsmi Teksen'dir . Bu Şahıs Saf'dene Bilir İyi Kalpli Bir Kardeşimizdir Size Gag Atmak Üzereyken Tatlı Sözler İle Onu Kandıra Bilir Cezadanda Sıyıra Bilirsiniz Ama Genede Dikkat Edin Yemez ise Büyük Sıkıntı Gagı,Muteyi,Kicki Yiyebilirsiniz Serverde Günde 1 Kez Online'dir Genelde Geceleri Girer Azap Seviyesi İse %3.5
4- Sıradaki Şahıs Samurai Jacktir Bi Çizgi Filimden Çıkma Kardeşimiz Aynı Çizgi Filimdeki Gibi Cool Bir Görünüşe Sahibtir Cheatda İsmini Çok Göremeziniz Yetkilerini Çok Kullanan Biri Değildir Ve FF'te İlk Öldürdüğü Kişi Arya Stark'tır Azap Seviyesi %0'dir Kameralarımıza Daha Hiç Gag, Mute , Kick Atarken Görülmedi.
5- Sıradaki Şahıs İse Astleon Bu Şahıs Sohbeti Hoş Serverde Genelde Online Olan Biridir Komutcuya Yardım Eder Gag, Mute , Kick Yetkisini çok kullanmaz Azap Seviyesi ise %5'tir Arada Komutcuya Sinirlene bilir.
6- Sıradaki Şahsımız İse Atribu Bu Şahsın Servere Girdiği Yoktur Çok Nadir Bulursunuz Eğer Bu Şahıs Serverde ise Yapacağınız Şeyleri 2 Değil 3 Defa Düşünün Aniden Tepenize Bi Pgag İnebilir Azap Seviyesi %35
7- Sıradaki Şahsımız Aircrack-NG Bu Şahıs Servere Arada Bir Girer Cheatda Çok İsmini Görmeseniz Bu Şahıs Serverdeyken Dikkat Edin Aniden Kafanıza Pgag İnebilir Ve Emin Olun Bu gag Baya Bir Süre Açılmaz . Azap Seviyesi %12.5
8- Sıradaki Kişi İse Krilmendir Servere Aradabir Girer Genelde Girdiği Zamanlar Gecedir Sinirli Bi Adam Değildir Sevilir Azap Seviyesi %2.5
KOMUTCU LİDERİ YARDIMCISI
9- Sıradaki Şahıs İse Serverin Yetkili Abilerinden KobrasyaS'dır Serverde Genellikle Online'dir Slotlar Tarafından Komutculara Yollanmış Gizli Ajan Olduğu İstihbaratları Kanalımıza Ulaşmıştır Bu Şahıs CT deyken Dikkat Etmeniz Gerekir Acıması Yokktur Kafanıza Mermi Gelebilir Çok Asabi Bi Adam Olmasada Serverdeyken Genede Dikkat Edin Birden Bire Size Tısslaya Bilir Sonra Mağlum Gag,Kick,Mute Yersiniz Azap Seviyesi %50 
KOMUTCU LİDERİ
10- Sıradaki Şahıs İse Komutcu Lideri Anarki'dir Bu Şahıs Serverde Çok Nadir Bulunur Girdiği Zamanda Varlığını Çok Hissedeceğinizi Sanmıyoruz Azap Seviyesi %(Bilinmiyor)
KURUCU
-11 Sıradaki Ve Son Şahısımı Sunucu Sahibi Ve Sunucunun En Yetkilisi Gözüken Relredir Bu Şahıs Aradabir Servere Girer Girdiği Zaman Ya 5dk Bekler Ve Çıkar Yada Komuta Geçtiğinde Genellikle Arya Stark Tarfından İsyan Yer Godlu Oyun Haricinde Oyun Oynattığı Nadiren Görülmüştür Godlu Oyunda İse En Büyük Zevki HardKomut Verip T'ye Izdırap Çektirmektir HardKomutundan Sağ Çıkan Kişi Genellikle Arya Starktır . Sinirlendiği Zaman Server Playerler İçin Izdıraplı Geçer 1 Günde 15'e Yakın Perma Atmışlığı Vardır Bu Şahıs Serverdeyken Yapıcağınız Şeyleri 10 Defa Düşünün Ve Öyle Yapın Azap Seviyesi %65 Dir Ama Yinede İyi Zevkli Hoş Eğlendiren Bir Adam Olduğu Bir Gerçektir .
WASDZONE GEOGRAPHİCZİN BİR BÖLÜMÜNÜN SONUNA DAHA GELDİK YARIN 18:00 DA Winterfellden Bilgiler Kanalında Görüşmek Üzere Yarın ki Programımıza Normal Playerleri İncelleyeceğiz. GÖRÜŞRÜZZZZZ[Resim: DPAVkv.jpg]
Alıntı

kobrasyasın azap seviyesi %70 adamı affetmez darbe yapar gerekirse
Alıntı

(25-04-2017, Saat: 02:14)Cpt.VeXoR demiş ki: kobrasyasın azap seviyesi %70 adamı affetmez darbe yapar gerekirse

Bana karşı %95 Big Grin
Alıntı

Kobrasyas lowun biridir azap durumu yok bile jailde benim lafımı dinler benden hariç bir iş yapmaz
Alıntı

Azap seviyesi jdjxjdjdjdd harika olmuş komutculara azap seviyesi gelsin
Alıntı

cpt vexor'u billur seviyesi olarak diğer kaptanlardan ayıran ayrıntıyı kameralarınız yakalayamamış adam kaptan değil Captain Big Grin bunun dışında diğer maddeleri beğendim bu arada kgns beyi de unutmayalım slot 5 görünümlü kaptan kendisi Big Grin freeze beacon bring goto falan çalışmıyor üzerinde (denendi)
Alıntı

(En son düzenleme: 25-04-2017, Saat: 14:21 Arya Stark.)

(25-04-2017, Saat: 12:07)NinjaKamil demiş ki: cpt vexor'u billur seviyesi olarak diğer kaptanlardan ayıran ayrıntıyı kameralarınız yakalayamamış adam kaptan değil Captain Big Grin bunun dışında diğer maddeleri beğendim bu arada kgns beyi de unutmayalım slot 5 görünümlü kaptan kendisi Big Grin freeze beacon bring goto falan çalışmıyor üzerinde (denendi)

Karşım sen nasıl komutcusun o komutcuların ajanı kgns ifşa ettin adamı al işte

(25-04-2017, Saat: 07:14)Flexible demiş ki:
(25-04-2017, Saat: 02:14)Cpt.VeXoR demiş ki: kobrasyasın azap seviyesi %70 adamı affetmez darbe yapar gerekirse

Bana karşı %95 Big Grin
beyler bu kobradan ne istionuz yılan düşmanları .SA:Fas:f
Alıntı

oyuncularıda yazarmısın
Alıntı

Benim bir insan tarafından öyle düşünülme mi sevdim Teşekkürler kredi gelsin alırsın payını yazını sevdim Big Grin Big Grin
Alıntı

(25-04-2017, Saat: 14:20)Arya Stark demiş ki:
(25-04-2017, Saat: 12:07)NinjaKamil demiş ki: cpt vexor'u billur seviyesi olarak diğer kaptanlardan ayıran ayrıntıyı kameralarınız yakalayamamış adam kaptan değil Captain Big Grin bunun dışında diğer maddeleri beğendim bu arada kgns beyi de unutmayalım slot 5 görünümlü kaptan kendisi Big Grin freeze beacon bring goto falan çalışmıyor üzerinde (denendi)

Karşım sen nasıl komutcusun o komutcuların ajanı kgns ifşa ettin adamı al işte

(25-04-2017, Saat: 07:14)Flexible demiş ki: Bana karşı %95 Big Grin
beyler bu kobradan ne istionuz yılan düşmanları .SA:Fas:f

Tanındık ve yetkili olduğu için komut'a geçtiğimde birazcık hakkını yedim de , o yüzden %95 Big Grin
Alıntı