Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


wasdzone Oyuncu Topluluğu

Reklam/Sponsor


#1
(Son Düzenleme: 20-04-2018, Saat: 22:36, Düzenleyen: Lear Mert.)

Aslında wasdzone bir oyuncu topluluğu

Evet eğleniyoruz gülüyoruz güzel zamanlar geçiriyoruz fakat ama fakat bu oyuncu topluluğunda Dürüstlüğü büyüklerine saygıyı küçüklerine sevgiyi bilmeyen "kişi"ler var Hergün şikayet yiyen gereksiz yere şikayet eden Kuralları bilipde dakika başı millete küfür eden birisi bunu bilen biliyor bu yüzden.

#wasdzonedesaygısızkişistemiyoruz


Yorumlara içinizi dökebilirsiniz.
Cevapla

#2

Wasdzone oyuncu topluluğundan daha fazlası; bir aile.
#wasdzoneailesi
Cevapla

#3
(Son Düzenleme: 20-04-2018, Saat: 22:43, Düzenleyen: 4pro bey.)

Güzel konu açılmış bizde bu konuya biraz içimizi dökelim.

Ben neden böyleyim açıklama isterseniz açıklamak isterim.


Beni WASDZONE bağlayan iki kişi vardı RYNAA .ese ve Swallow yemin ederim hayatımda o kadar keyif almamıştım deliye dönmüştüm neden bende bu aileye katılmıyorum diye kendime soru sordum ve o an turşu kokuları her yeri sarmıştı....

CS 1.6 hazzı CS GO'da aramak için (daha doğrusu CS 1.6 bittiği için) yeni bir yolculuğa çıkmak istedim ve kendime bir steam hesabı oluşturdum.CS GO'yu satın saldım ve topluluk sunucularından 7/24 arama yaptım.Bir çok servere girdim çıktım ancak WASDZONE beni benden aldı.

CS 1.6 ve CS GO komutları arasında dağlar kadar fark var ve dinledim hep WASDZONE deki komutcuları dinledim,dinledim en sonunda engin deneyimlerimden yola çıkarak.Yola koyuldum ancak CS GO farklı bir topluluktu tuhaftı kelimeler ile telaffuz edemezdim.

İlk başlarda server 60 kişi ise sadece 3 kişi beni sevmiyordu onlar WHİP SUCUK  ben yeni komutcu olduğumda veya beni itici bulduklarından onlar bana taktı bende onlara taktım ancak @relre bana bir söz söyledi dedi ki "öyle g*te böyle yar*ak"
öyle mi dedim peki dedim siz misiniz beni sevmeyen o kadar seri hızlı komut vermeye çalıştım ama konuşmam eksik kalıyordu aslında kafamda milyarlarca kelimeler dönüyordu ama ağzım onları söylemeye laik bile değildi.

Ne yaptım ne ettim o üç kişinin üçüde birbirini yedi ve gittiler.Herkes gider 4PRO kalır mitingi ile yola koyuldum ve TROL değil de insanlara mizahın nasıl olduğunu nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştım ancak ağzım o kelimelere laik olmadığından durmadan laf sokar insanlar ile güler kavga eder kafa atardık.

Bende şikayetci olanları veya sevmiyenleri çok iyi biliyorum.Çoğu komutcu kardeşlerimiz,bazı eski kaptanlar,eski yetkililer her neyse bununda şöyle bir sebebinin olduğunu çok iyi biliyorum KURALLAR.Kurallar stun gibi kaleyi ayakta tutar ancak bu stunlar kırmaya başlarsan kalede yıkılır.

Yanlış kararlar verebilir veya yanlış kelimeler ile insanların kalbini kırmış olabilirim.Ben aslında beni gördüğünüz gibi değilim isterseniz 1-2 hafta nasıl birisim onu sizlere göstereyim.Ramazan ayının başına kadar aslında nasıl biriyim ? bunu öğrenmek için sadece oyuna olmanız yeterli..

Kuralları relreden dahi iyi biliyorum oda bunu biliyor.Komutcu alımında normalde Kobra ve Anarşişt ilgenirken beni direk RELRE komutcu alımına tabi tuttu.Bundan da büyük bir zevk duydum ve aranıza katıldım.(Buradan beni 17 kez banlıyan BANATOR ve 6 kez hayatımda hiç duymadığım küfürler eden PROSMOFİHSAN BEYE sevgiler saygılar Anarşiştede saygılar hürmetler)

Bazen kurallar işime gelmiyor bazen kimi şikayet ediceğimi kime takıcağımı çok iyi biliyorum.Benimle iyi geçinen 30 kişilik bir grup var onlar beni azda olsa eğlenceli birisi olarak tanımıştır.Beni tanımak isteyenler aşağıda ki yerlerden ekliye bilir.


İsteyenler steam hesabından beni ekliye bilirler : http://steamcommunity.com/id/ooferhat/
Fortnite oynayanlar için : 4PROX
Lol oynayan arkadaşlar için : 4PRO BEY

Özet : ÖZET YOK KARDEŞİM OKUMAK İSTEMİYORSAN EYW
Cevapla

#4
(Son Düzenleme: 20-04-2018, Saat: 22:39, Düzenleyen: Lear Mert.)

@4pro bey İyi içini döktün be  Sad
Cevapla

#5
(Son Düzenleme: 20-04-2018, Saat: 22:41, Düzenleyen: 4pro bey.)

Bizi yanlış tanımışlar be mertim Smile
Cevapla

#6
Heart 

(20-04-2018, Saat: 22:28)4pro bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizi yanlış tanımışlar be mertim Smile
Ferhat  Heart Heart Heart 
(nohomo)
Cevapla

#7

wasdzone armut ulma sitesi değilmiydi ?
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
wasdzone Prime Zorunluluğu konuyu başlatan XEFERES
6 Cevap - 438 Okunma
27-07-2019, Saat: 23:55
Son Yorum: XEFERES
WASDZONE AVATAR TASARIMI 4 FELAN konuyu başlatan Proxo
4 Cevap - 401 Okunma
20-07-2019, Saat: 23:10
Son Yorum: XEFERES
Wasdzone Jb VS Awp konuyu başlatan Savenore
2 Cevap - 484 Okunma
05-06-2019, Saat: 16:21
Son Yorum: kekcihakan
10-09-2018, Saat: 23:28
Son Yorum: LirikalM20
WASDZONE AVATAR RESMİ YAPIYORUM konuyu başlatan LirikalM20
18 Cevap - 2,368 Okunma
02-09-2018, Saat: 08:06
Son Yorum: WrenzYKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi