Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Yardım pls

Reklam/Sponsor

Öncelikle SA ben bi soru sormak için açtım konuyu. Multitouch gaming klavye kullanıyorum ama csgo da bunny yaparken maks 3 tuş basıyor. Bilgisayardan anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Bende kendi klavyem kırıldığı için geçiştirmek için 10-20 tllik bir klavye aldım shift ve w ye aynı anda bastığımda spaceye basamıyorum klavyeden dolayı oluyor heralde klavyeyi değiştirmeyi dene.

Klavyeyle alakalı. Kıy paraya rahat et.

(Son Düzenleme: 02-07-2018, Saat: 16:58, Düzenleyen: Bora.)

Logitech g103 ü öneririm hem ucuz ve ıŞıQsIz MıŞıQsIz

Denetim Masası\Erişim Kolaylığı\Erişim Kolaylığı Merkezi\Klavye kullanımını kolaylaştır'da bulunan

"Filtre tuşlarını etkinleştir" de tik var mı? Orada tik olmaması gerek

(Son Düzenleme: 02-07-2018, Saat: 19:11, Düzenleyen: RoyaFlex.)

(02-07-2018, Saat: 17:29)relre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denetim Masası\Erişim Kolaylığı\Erişim Kolaylığı Merkezi\Klavye kullanımını kolaylaştır'da bulunan

bi bakayım abi teşekkürler

(02-07-2018, Saat: 19:10)☪-Ahmet-☪ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2018, Saat: 17:29)relre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denetim Masası\Erişim Kolaylığı\Erişim Kolaylığı Merkezi\Klavye kullanımını kolaylaştır'da bulunan

bi bakayım abi teşekkürler

yokmuş abi tik ama hallettim ben sanırım bi şekilde

Nasıl hallettin banada söylede bende yararlanam

(02-07-2018, Saat: 19:57)Nhympex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl hallettin banada söylede bende yararlanam

hallettim derken öyle bir sorun olmadığını farkettim :Smile bugün yine oynuyodum bunny yapıyım dedim istediğim kadar tuş basıyor aynı anda
ben zaten ölüyken denemiştim o 3 tuş basamama özelliğini ölüyken maks. 3 tuş oluyodu canlıyken istediğim kadar oluyo nedenini ben de bilmiyorum

En iyisi sen Reyzır bılekvidov al tam bir f/p ürünü

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Yardım Lazım Lütfen konuyu başlatan Darbrizm
2 Cevap - 1,261 Okunma
05-08-2018, Saat: 17:47
Son Yorum: Darbrizm

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi