Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Yeni Anti-Hile Güncellemeleri .

Reklam/Sponsor


#1
(Son Düzenleme: 17-12-2017, Saat: 13:35, Düzenleyen: FLASH.)

Pubg de son zamanlarda Fazlasıyla Karşımıza çıkan hilelerden dolayı fazlasıyla Şikayet alan PUBG Ekibi bu hilelere karşı Önem aldıklarını hile kullananların , teşvik edenlerin vede programı yapanların tespit edilip cezalandırılacaklarını söylemiştir . Benimde birçok kez karşıma gelen bu durumdan rahatsız olmuştum bu Hızlı ve hilesiz ortama  anlayışlı PUBG Ekibine Teşekkürlerimi sunuyorum 

qJVymW.jpg

Pubg Ekibinin Yaptığı Açıklamada ; 

Her şeyden önce, Hilelerden  kaynaklanan rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve güvenli ve adil bir ortamda PUBG'den zevk almadığınız için üzgünüz. Geliştirme ekibimiz hileleri kullananların daha proaktif bir şekilde algılanması ve yasaklanması için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hala yapacak çok şeyimizin olduğunu biliyoruz. Hile yapanlarla mücadele etmek ve oyun ortamında güvenli ve adil bir ortam yaratmak için mevcut tüm kaynakları kullanacağız. Hileleri geliştirenlere ve dağıtanlara karşı da önlem almaya devam edeceğiz. 

Daha önce duyurduğumuz gibi, alışılmadık oyun hileleriyle  kullanıcıları tespit etmek ve doğrulamak için yeni araçlar benimsemekteyiz  ve bugün ek önlemler alacağız. Hileleri kullananları sürekli olarak yasaklamaya devam edeceğiz. Bir hesaptan alışılmadık oyun hileleri algılanırsa, bu hesap geçici olarak askıya alınır ve Bilgisayarı  araştırılacaktır.

Her ne kadar en kısa zamanda PUBG'de güvenli ve adil bir ortam getirmek istesekte, ancak hilecilere karşı savaşımız bir gecede sona ermeyecek. Hileciler  ile mücadele için daha iyi bir sistem oluşturmak için araştırma ve geliştirmeye devam edeceğiz. Sahtekarları bulmak ve yasaklamak için daha güçlü eylemler yapacağız; aynı zamanda masum oyunculara zarar vermemek için de özende göstereceğiz  Gelecek hafta, hile algılama ile ilgili başka bir yama da yükleyeceğiz.

Her şekilde  , sizi PUBG'de sağlıklı bir çevre oluşturmaya yönelik çabalarımızı sürdüreceğimiz konusunda size söz veriyoruz  Geri bildirimleriniz, hileleri yasaklamak ve hile kullanımıyla mücadelede bizim için çok önemlidir. Antihile  sisteminizi geliştirmeye ve yeni tedbirler almaya devam ederken görüşlerinizi önemseyip dinleyeceğiz. 

PUBG Geliştirme ve Topluluk Ekibi .
Cevapla

#2

Her baktığımzda kafamıza 3 tane ak mermisi koyanıda unutmadık
Önlem alınması iyi olmuş
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
22-09-2017, Saat: 15:12
Son Yorum: SlowtechKonuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi