Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Yönetim ekibine 'ADALET'

Reklam/Sponsor

Abi ben bi görüşümü söyleyecem http://forum.wasdzone.com/showthread.php?tid=1603 siz bu linkte 5 dakikada 3 kredi kazandığımızı söylüyorsunuz:
5 dakikada=3 kredi 60 dakikada=36 kredi yapar=1 saat
1 saatte 36 kredi=1 günde 864=1 haftada =6.048 kredi yapar
1 ayda =24.192 1 senede =290.364 kredi yapar
Benim yönetimden istediğim 1 sende bilgisayarı hiç kapatmadan 290.364 kredi yapıyor
Kİ ayrıca server düşmanları wasdzone u kendilerine yediremeyenler durmadan saldırıp duruyor ve saldırdıklarında kredi kasamıyoruz sizden istediğim 3 dakikada 5 kredi ne bilyim bunun düzeltilmesi lolda garen bile ultisinde adalet diyor 1 k vururken abi bunun düzeltilmesini isterim ne biliyim bundan şikayetçi olmayan t yoktur herhalde
Alıntı

Iyi Güzel yazmışsın kardeşim fakat eminim yönetim ekibinde eli kolu bağlıdır.Umuyorum farkindalardir ama bugün dediğini yapsalar yarın yine başka biri yazacak ve boyle uzayıp gidicek en iyisi demek ve buna razı olmak

Kredi kasman için rulet eklentisi bile var Smile
Alıntı

moruk en iyi kredi kasma taktiği komuta gecıp dileniyom bu kadar ASBig GrinQW:EASD:
Alıntı

Yaw ruletle para kasılmıyor zaten dün gece undertalede 2 saat dilenmemin sonucu ve jack abimin yardımıyla 100 kredi topladım tam rulete girdim sv çöktü
Alıntı

(14-08-2017, Saat: 17:15)FarkEtmez demiş ki: Iyi  Güzel yazmışsın kardeşim fakat  eminim yönetim ekibinde eli kolu bağlıdır.Umuyorum farkindalardir ama bugün dediğini yapsalar yarın yine  başka biri yazacak ve boyle uzayıp gidicek en iyisi demek ve buna razı olmak

Kredi kasman  için rulet eklentisi bile var Smile
Rulet pişmanlıktır...
Alıntı

Alıntı

Alıntı

O zaman devlet maaşları artırırsa wasdzone ki kredide artar kardeşim hiç canini sıkma
Alıntı