Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

DS B1 Gaming Mouse

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 21-07-2017, Saat: 12:32 Flexible.)

Selamun Aleyküm beyler. Konu başlığında yazdığın MSI DS B1 Gaming Mouse'un satışını yapıyorum. Öncelikle mouse ile ilgili bilgileri burada paylaşmayacağım paylaştığım sitelerin reklamı açısından. İsteyen bakabilir youtube da incelemesi var.

Şöyle bir soruyla başlayalım:

----İyi hoş sen satıyorsun da kardeş sen kimsin hayırdır nereden satıyorsun?
Ben şuan da Gameekstra diye bir şirkette çalışıyorum. Mouselar bana ait , önceden satmamamın sebebi ihtiyacımın olmaması ve kişisel olarak bana güvenilmemesi. Gameekstra da çalışıyorum diye belirtmemin sebebi bana güvenmiyorsanız buraya güvenin.

----Kardeş iyi de nasıl satın alcaz?
Öncelik tabii ki paradır. Her yerde böyledir.Parayı yatırma zamanınızı (saat ve tarih olarak) belirtirsiniz bana , ben de verdiğiniz adrese kargolarım. Ez win.

----He oldu parayı al kaç dimi , çakal.
Dediğim gibi Gameekstra da çalışıyorum , bilen bilir eğer yalan söylediğimi düşünen varsa Okan Bey'e sorun o nasıl burada çalıştığımı öğreneceğini biliyor. Diyorsanız ki parayı alıp kaçıcaksın öyle bir şey olduğunda arayın iş yerimi söyleyin. Fazlasıyla paranızı iade edecektir. Çünkü böyle bir şey olmayacak.

----Aldık bozuk çıktı , ne olacak?
Mouse'un sorununu video , fotoğraf veya yazı ile bana iletin. Eğer sorun ürün ile alakalı olduğunu anlarsam bana kargolarsınız veya getirirsiniz ben de tamirini yaptırıp geri gönderirim. Ayrıca mouseların hepsi denendi ve çalıştığı onaylandı.

----Ürünler internet de pahalı , sen neden bu fiyata satıyorsun?
Öncelik olarak tabii ki ihtiyacımdan dolayı ve wasdzone olduğu için. İnternette en ucuz 65 liraya 0'ını bulabilirsiniz. 4.000 lira gibi bir fiyata satan da var onun sebebi bu mouseların B250M Gaming Pro Anakart'ından çıkmasıdır.

----Fiyatı nedir peki?
50TL.

----Peki aldım ama beğenmedim , ne olacak?
Eğer paranız duruyorsa geri iadesi yapılır Big Grin Şaka bir yana iade söz konusu değil çünkü size yolladıktan sonra alıp başkasına yollayamam.

Cidden ihtiyacı olup almak isteyenler bir yerden ulaşsın bana
Alıntı

Flex bana ulaş
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi