Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Ben eskiyim

Reklam/Sponsor

Adam oyuna 3 gün önce başlamış ve geleli 10 dakika olmuş diyorki ben 1-2 yıldır oynuyorum ....sekter pezevvenk.

Eski olunca bir şey değişmiyor birilerine kendinizi kanıtlamak yerine kendiniz olun.

Örnek  : adama aminyüm silfürik asit dediğim için ceza evine gittim her gün duvarlara centik attım sonunda çıktım. İnternetten hukukun maddelerini copy paste yapınca bir bok olmuyorsunuz.

ÖZET laf soktum yine
Alıntı

Knk evet old olduğunu hatırlıyorum hatta fetocü deyip komutunun içine sıçma gibi bir zevkim vardı ,ama hakaretten dolayı hapise girmek hemde Türkiye'de ? Cidden tobarcılarını merak ediyorum ?
Alıntı

Bu benim old olduğum gerçeğini değiştirir mi sayın 4PRO
Alıntı

daha forumda yetki bende yok lan.
Alıntı

Dörtpro kardeşim kesinlikle haklısın boşver bu borayi al sana bombe
Alıntı

(05-08-2019, Saat: 21:29)bağkur_emeklisi demiş ki: daha forumda yetki bende yok lan.

ahahhhaahahah xddd
Alıntı

(En son düzenleme: 27-08-2019, Saat: 15:59 ImamBey.)

(05-08-2019, Saat: 13:28)4pro bey demiş ki: Adam oyuna 3 gün önce başlamış ve geleli 10 dakika olmuş diyorki ben 1-2 yıldır oynuyorum ....sekter pezevvenk.

Eski olunca bir şey değişmiyor birilerine kendinizi kanıtlamak yerine kendiniz olun.

Örnek  : adama aminyüm silfürik asit dediğim için ceza evine gittim her gün duvarlara centik attım sonunda çıktım. İnternetten hukukun maddelerini copy paste yapınca bir bok olmuyorsunuz.

ÖZET laf soktum yine
  Komik. 
Alıntı

MRB BEN 3 YILDIR BU SVDEYİM DİSS TO NEWLER MORUK
Big Grin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi