Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Battlefield 1 Osmanlı Devleti ve Tüm Detaylar

Reklam/Sponsor


#1
Star 

Oyun dünyasına bomba gibi bir haberle bütün odağı üzerinde toplayan Battlefield 1 oyununda bizlere de güzel haberler geliyor. Oyunun TÜRKÇE olmasının dışında oyunun senaryosu ve oyunla ilgili ilk bilgilerde ortaya çıkmış oldu.

The White Stripes’ın Seven Nation Army adlı parçasının farklı bir remix versiyonu ile yayınlanan ve tamamen oyun içi motoruyla sunulan tanıtım videosunda görebileceğimiz üzere oyun 1. Dünya Savaşı döneminde geçiyor fakat oyunda savaşa bambaşka bir boyut kazandırılmış durumda. 1. Dünya Savaşının geçtiği bir çok cephelerden ve alternatif savaşa kadar, Alplerden, Fransız şehirlerine ve hatta Arap çöllerine kadar birçok bölgelerde savaşma imkanı bulacağız.

Battlefield 1 oyununun paketleri de açığa çıktı. Gelecek ilk paketlerden biri olan ?Lawrence of Arabia? paketinin detaylarında Osmanlı İmparatorluğu?na karşı yapılan isyanın konu edinildiğini öğrenmiş olduk. Yayınlanan bir çok görselden çoklu oyuncu modunda yani Multiplayer oynadığımızda da Osmanlı İmparatorluğu yer alacak. Zaten bu paketin tanıtımında yazan cümleler çok açık. “Savaşın bir diğer yanı Arabistanlı Lawrence olacak. Lawrence Osmanlı İmparatorluğuna karşı başlatılan Arap İsyanının baş rolünde yer alıyor.”

[Resim: maxresdefault.jpg]Osmanlı İmparatorluğunun oyunda olacağı da böylelikle kesinleşmiş oluyor. Zaten Arabistan çöllerinde geçen 1. Dünya Savaşı oyununda Osmanlı’nın olmaması gibi bir şey söz konusu olamaz. Bir diğer ek paket ise efsanevi savaş pilotu Manfred Albrecht Freiherr von Richthofenilham alınarak tasarlanan ekipmanlara sahip olabildiğimiz ?Red Baron? paketi ve bu paketin duyurusu sayesinde hava savaşlarının oyunda büyük yer tutacağı açık ve net ortada. Oyunun satılan bir kaç tane paketinin dışında Deluxe paketinde ise normal sürümden birkaç ay önce çıkacağı açıklandı. Yani Battlefield 1 Deluxe Edition satın almıl olan oyuncular için çıkış tarihi 18 Ekim 2016. Ön sipariş bonusu olan ?Hellfighter? paketi ile gelen bir birim olan Harlem Savaşçıları?na ise oyunu ön sipariş ile satın almış herkes için geçerli.

Ayrıca oyunun 1. Dünya Savaşı evresinde alternatif bir savaş yaratmış olması çok daha heyecan verici. Alev silahları, yakın dövüş silahları, kimyasal silahlar gibi bir çok değişik silahları kullanabiliyor olmak, bunun dışında atlar, tanklar, uçaklar, savaş gemileri bir efsanenin yeniden doğuşunu gösterecek bizlere. Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirilmiş bir oyun ve bu oyun motorunu sonuna kadar kullanılacağı da açıkça gösteriliyor. Multiplayer modlarının yüksek sayıda oyuncu barındırması farklı modların geleceği de kesinlikle Battlefield 1 oyununu bambaşka bir evreye taşıyacak.
Alıntı


Benzer Konular...
Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri konuyu başlatan FLASH
4 Cevap - 4,471 Okunma
20-11-2016, Saat: 21:37
Son Mesaj: Mr.Bear
29-10-2016, Saat: 07:06
Son Mesaj: PrinceofKnightsBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi