Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Edebiyata merakınız varsa bir öneri

Reklam/Sponsor


#1

EDEBİYATA DAİR HER ŞEY

Edebiyat; hayatımızın her alanında bizi selamlayan bir daldır. İster kitap okumayı sevelim, ister şiir içinde mest olalım ya da bunlar dışında bir hayat da sürdürüyor olsak dahi edebiyat mutlaka hepimizin hayatında bir parçadır. Biz edebiyatın insanların içerisine ‘’iyilik’’ tohumlarını ektiğine inanarak çıktık bu yola. Ve birçok iyiliğe de dokunabildik. İstiyoruz ki herkesin hayatından  ‘’iyilik’’ geçsin.
2022 yılında ‘’erguja’’ tarafından ‘’ Edebiyatın geçmişi, geleceğine ışık tutmak isteyen ufak bir topluluktur. ” diyerek kurulmuş olan https://edebiyasa.com/ adresinde ders notlarından edebi yazılara kısacası edebiyat hakkında yani insana dair her şeye ulaşabilirsiniz. Site içerisinde eklenen içerikler sayesinde daha çok bilgi edineceğiniz ve kendinize değer katacağınız bir site hazırladık.
Site içerisinde bulunan edebiyat ders notlarını sayesinde çalışmalarınızı yapabilir ve dönemleri kolaylık ile öğrenebilirsiniz. Kolay anlatımları ve fazla bilgi seçeneği ile aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz.

EDEBİYATIN DÜNYASI

Hayal gücümüzü geliştiren, uçsuz bucaksız olan ve insana değer katıp sanat zevki oluşturan bir sanattır; edebiyat. Bu sanatı öğrenmeyi ve bu sanata ulaşmayı daha da kolay hale getirmek için hazırladığımız siteye hepiniz davetlisiniz. Bir ağacın yanından geçerken, gökyüzüne bakarken ya da bir çocuğun gülümsemesinde bile hayatımızda olan bu sanatı herkes daha yakından tanısın istiyoruz.
Bu edebiyat bloğunun başarısı işimizi ve sanatımızı sevmemizden ve bu güzelliği herkes ile paylaşmak istememizden gelmektedir. Sizler tarafından gönderilecek olan içerikler bizde heyecan uyandırırken sizlerin de içerisindeki sanatı ve duyguları harekete geçirecektir. Amacımız herkese edebiyatın parçası olduğunu hatırlatmaktır.

Oscar Wilde’in da dediği gibi  ‘’Edebiyat, hayatı taklit etmez, hayatın önünde gider, ona istediği biçimi verir.’’ Sizler de sitemize giriş yaparak hayatınızı güzelleştirecek adımlar atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize giriş yapmak ve kendinizi bu eşsiz sanatın kollarına bırakmaktır. Var olan yazıların yanı sıra kendi yazılarınızı da özgürce paylaşıp bu sanata daha yakından dokunabilirsiniz.
Edebiyatı seven ya da dünyasına edebi dokunuşlar isteyen herkes https://edebiyasa.com/ sitemize giriş yapabilir ve bizimle bu dünyada gezintiye çıkabilir. Zaman kaybetmeden kendiniz için bir iyilik yapın. 
Alıntı


Benzer Konular...
Boş vaktniz varsa... konuyu başlatan Kuluku
3 Cevap - 2,049 Okunma
19-10-2018, Saat: 14:47
Son Mesaj: Kuluku
Oyun Öneri konuyu başlatan Jestt
8 Cevap - 2,968 Okunma
04-09-2018, Saat: 23:42
Son Mesaj: kekcihakanBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi